Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szánalmasok azok a nők...

Nem szánalmasok azok a nők akik a médiában hakniznak azzal hogy erőszakoskodtak velük?

Figyelt kérdés
Ott van pl. az a tyukodi nő. A polgármester erőszakoskodott vele, de továbbra is ott dolgozik. Vagy csak én érzem az ellentmondást?
2018. jún. 19. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2018. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Timikének bejött, akkor miért ne csinálná a többi is? Undorítóak.
2018. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem szánalmasak azok az emberek akiknek annyi rálátásuk sincs az ilyen helyzetekre, hogy gyakorin kell a nyálukat verni, hátha lesz egy-két tökkelütött, aki ugyanolyan laikusak és szexisták, mint ők így nyugodtabban és hangosabban ordibálhatják a magukét? Mit szeretnél, hogy bólogassunk nagyokat, hogy Igen Sanyi, Igazad Van, Csúnya Retkes Nőstények, Mit Nekik Szolidaritás És Fair Bánásmód, Kuss A Neved És Tűrj Mer' Mit Vársz Kva? Mit kell ilyen kérdést kiírni?
2018. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Primitív vagy.

Én nem ismerem a sztorit, de mondjuk dolgozhat ott azért, mert ő nem követett el semmit és nem neki kellene elmennie a munkahelyéről (aminél egy kistelepülésen valószínűleg csak rosszabb van), hanem az elkövetőnek? Én becsülöm azt, aki harcol, és nem érzi úgy, hogy még neki kell elmennie és szégyellnie magát.

De majd ha ellened követnek el valamit, akkor csak békésen menj arrébb, hiszen minek vagy ott, ahol a bűnözőnek bűnözni van kedve.

2018. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem szánalmas. Ha erőszakosak velük had küzdjenek.minek erőszakoskodnak?

Az egyik munkahelyemen engem is zeklatott a fönök,én meg feljelentettem.

Aztán akkor is ott maradtam mert attól még jól fizet az állás,és nem akartam azért keresgetni újat,mert a főnök nem bír magával.

2018. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Tetszik ahogy a kérdez lepontoz mindenkit, mert nem olyan válaszokat kap, amilyeneket akart!
2018. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!