Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogósok csak én szerintem...

A robogósok csak én szerintem szánalmasok?

Figyelt kérdés
a váltónélküli műanyag -motornak nem nevezhető robogókra gondolok.
2009. nov. 8. 20:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
a szánalmas te vagy... egy 14 éves vezessen inkább autót? gondolkozzál már mielőtt kinyitod a pofádat
2009. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a szánalmas, hogy lányok robogóznak 14 évesen hanem, hogy a 15 éves kisfiúk bőgetik és rajolnak vele, mintha nem egy nagyra nőtt kávédaráló lenne, hanem valami állat vasparipa. Nem vicces éjjel "gyorsulási versenyre" kelni 4-5 hajszárító miatt. Szóval ez a szánalmas.
2009. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

14évesen normális motort vezessen amin van váltó.

Szánalmas hogy mekkora a pofájuk 1eseknek.


Robogó = nőknek bevásárolni menni Ennyi

olyan suták hogy a váltás már nem megy nekik. És akkor még ők nevezik magukat motorosoknak

Könyörgök. semmi köze nincs a robogónak a motorhoz.

Olyan mint egy elektromos bicikli. 2gombot megnyomni s majd gázt húzni, ez az összes tudományuk a robogósoknak.


FUCK ROBOGO'S

2009. nov. 8. 20:26
 4/30 anonim válasza:
72%
Szerintem fos. De hogy ez valakinek akkora fájdalma legyen hogy itt is kérdést tesz fel róla :D. Elég ingerszegény környezetben élhetsz haver.
2009. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom a több tízmilliós furgonok nem zavarnak.
2009. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor szánalmasak, amikor összeállnak 5 en, és mint egy dongóraj, zavarják a környezetüket.
2009. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

hát ha normális az egyén akkor nincs gond.

de ha huzatja neki mint az állat meg versenyzik menőzik vele az már igencsak szánalmas... kis taknyok

2009. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy a szánalmas, mert lenézel mást a közlekedési eszköze miatt! Ez kb olyan kategorizálás, mint hogy a szuzukisok hülyék és nem tudnak vezetni, a bmw-sek pedig bunkók. Megjegyzem amikor jártam vezetni szinte mindig egy bmw-s engedett el, amikor neki volt elsőbbsége de lemondott róla. És már bocs, de mivel különb egy simsonos, aki a szakadt motorját szerelgeti otthon semmi tudás nélkül, össze vissza kevergeti a benzint a motorolajjal és füstbe vágja az egész utcát? És miért szánalmasabb egy robogósbanda mint egy simsonos? Szerintem egyáltalán nem kell lenézni senkit azért, mert akármilyen járműve van. Meg kellene már tanulni, hogy partnerek vagyunk a közlekedésben, és egymást segíteni kell, nem lenézni és csakazért is megmutatom neki, hogy én keményebb vagyok mentalitással közlekedni, mert ezzel csak veszélyezteted más emberek életét is. És jegyezz meg egy dolgot egy életre: a motorosokra és bicilisekre nagyon kell vigyázni mindenkinek, hisz a leg védtelenebbek és a bicikliseknek még a kresztudásuk is hiányos álltalában (tisztelet a kivételnek)
2009. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
És neked kérdező miért fáj az,hogy nem vátogat akinek automatája van?Te vezeted?A te tulajdonod?Te fizeted a költségeit?Te tankolod?Te szerelgeted sajáz költségen?Egyáltalán mi közöd van hozzá?Mi vagy te?Diktátor?Mielőtt nekem esel,csak szólok,nekem nincsen robogó,de nem értem,mi ez a felháborodás.Kérdezni lehet ugy is,hogy ki szereti,mert én nem pl. de nem ugy,hogy fröcsögsz mint egy idióta 6 osztályos olyan dologról,amiről te igy gondolod más meg nem igy.Sőt! Rögtön lőjük is fejbe a robogósokat,nem? barom
2009. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
saház=saját
2009. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!