Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten a belvárosban ha...

Budapesten a belvárosban ha az utcán állítanak meg és fogyatékosoknak gyűjtenek pénzt az lehet átverés?

Figyelt kérdés
Minimum 3 ezer ft-tal lehet támogatni őket. Ilyen van?
2018. jún. 19. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

MINDEN gyűjtés átverés ahol nem adnak csekket, hogy azon fizess.


Amúgy te megálssz az ilyeneknek? :D

2018. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Imádom azt is, amikor megmutatják a pecsételt papírt, amit valamikor találhattak, gondolom. Látszik rajta, hogy 50 éve őrizgeti, hót rongyos már :)


Próbálj ki valami meglepőt. Imádom, mindig leblokkolnak :) Például a legközelebbinek mondd azt, hogy te vagy a Fővárosi Karitatív szervezeteket összefogó alapítvány vezérigazgatója és az adott helyen jelenleg nincs kiszervezett gyűjtésetek. Majd kérd meg, hogy maradjon ott, hívod a rendőrséget :) (Ezt pár napja találtam ki, még nem volt alkalmam kipróbálni).


Ha gyerekeknek gyűjtenek: "utálom a gyerekeket"

Ha nem megfelelő stílusban kér valaki aprót: "most nem kérek aprót, köszi, van sok" és tovább mész

2018. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem a "nincs nálam készpénz" és a látványosan nem értés magyarul szokott bejönni.
2018. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem szoktam megállni az ilyeneknek, soha nem is álltam meg. Most kihasználta az alkalmat, hogy épp kijöttem a munkahelyemről, agyilag teljesen hulla voltam, és miután elmentem mellette (emellett az elég nagy termetű férfi mellett) utánam fordult és a vállamnál fordított vissza. enyhén ilyesztő volt nőként.főleg hogy manapság már simán le is szurhatnak az utcán senki nem foglalkozik veled.
2018. jún. 30. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!