Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már többször is csak úgy...

Már többször is csak úgy beugrott egy-egy oldal a neten, ahol valami csodaszert reklámoznak a kopaszságra. Most egy újabba botlottam, anélkül, hogy kerestem volna. Van-e valaki, akinek tényleg segített, vagy az egész csak átverés?

Figyelt kérdés
Ez a legújabb; [link]
2017. márc. 27. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajat nem lehet ujranoveszteni. Ha lehetne, nem felugro ablakokban ertesulnel rola hanem az ujsagban, gyogyszertarban.
2017. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

ha koffeines samponok nem segítenek, akkor a többi sem.

Nincs új a nap alatt. A drogériás samponok is ugyanazt tudják, amit az itteni csodasamponok.

A dm-ben van hajnövesztő kapszula és sampon is. Azt először próbáld ki Ha azok használnak, akkor nagy eséllyel használnak a "csodaszerek" is. Ha nem, akkor azok sem.


Tipp: csak olyan készítményt vegyél, ahol előre tudod csekkolni az összetevőket. Egyrészt, hogy ne placebót kapj, másrészt allergia és társai. Másik, ha megnézed az összetevők listáját, láthatod magad is, semmi extra nincs ezekben a samponokban sem!

2017. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan szerek, amik tényleg visszanövesztik a kopaszodott terület egy részén a hajat, nem olcsóak. Az Interneten agresszíven hirdetett hajvisszanövesztést, 20 kiló fogyást, nagyobb melleket/péniszt, kockás hasat, narancsbőr eltűnést, cigiről azonnali leszokást, stb. ígérő szerek minimum 99%-a kamu.
2017. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden oldal kamu, ahol lóbetűkkel írnak, valamint 80 km-t kell lefele tekerni, holott ugyanazt a dumát lökik végig.
2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ma egy egyszerű feliratot akartam letölteni, erre az otp honlapjára hajazó oldalra lettem navigálva valami úton módon. Nézem a címsort, köze nincs az otphez, viszont hirdeti, higy nyerhetek új ájfón shetest, meg pléjsztésönt meg laptopot. De mivel olyan szerencsétlenül volt megcsinálva az egész átverés, kíváncsi voltam, minek dőlnek be a hülyék.


Eleve be se tudta azonosítani az oldal, honnan netezek, de hivatkozott, hogy Unknow város és körzetében tart a nyereményjáték, mert 67 éves az otp, csak 4 kérdést kell megvalaszolnim és 1 percem van rá csak!


Kivártam az egy percet, semmi nem történt, ottmaradt a lehetőség rá, hogy megválaszoljam...


Na, lássuk a kérdéseket. Nagyon egyszerű kérdések, mint pl. ki a miniszterelnök, mi a legnagyobb város, stb. Direkt rossz válaszokat adtam. Program számol, majd közli, hogy határidőn belül négy jó választ adtam! :D Anyámborogass :D


Feljön egy masik oldal, címsorban megint valami km hosszú link, választhatok: egyetlen egy ájfon maradt csak! Lentebb meg kamu profilok hirdetik, hogy nyertek, meg örülnek... :D


Telefont kivalasztom, megint másik oldal, adjam meg a telefonszamomat, beírok egy kamut (701111111). új oldal, hogy további infóért küldjek smst egy 90-es számra. Majd km-t letekerve ott az "apróbetűs rész" hogy az sms-el megrendelek egy szolgaltatást, ami heti 6 darab sms-el ajánlatokat ad nekem fasságokra, és minden ilyen sms 508 ft meg az áfa :D Lemondani is lelehet, ott a kód, rendesek voltak. Mondjuk utólag senki nem találta volna meg az oldalt, az is biztos.... :D


Most komolyan, ha valaki ilyen amatőr átverésnek bedől, az mit csinál, mit dolgozik, minek él?

2017. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!