Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen kuruzsló és ijesztgetős termékreklámokról?

Figyelt kérdés

Most kíváncsiságból rákattintottam egy hirdetésre.

[link]

Pofátlanul halált okozó parazitákkal ijesztget.

Az oldal a típukus átverős-marketinges sablon. Gusztustalan!



2017. márc. 31. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon feltudnak húzni... szánalmas amit művelnek.
2017. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem jó a vírusirtód, mert nekem kapásból jelzi, hogy nem kívánatos tartalmú weboldal.
2017. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik 2-es azt sem tudod miről beszélsz.

Ez egy reklám oldal, és nem vírus. Esetleg úgy kerülhetők el, hogy felraksz egy adblockert. Ami nem a tartalmat ismeri fel, hanem magát az előugró ablakot tiltja le.

2017. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van adblockerem és a legtöbb reklámot kiszűri. Ez a reklám ezen az oldalon jelent meg, adsense reklámként. Így kattintottam rá kíváncsiságból. A google úgy látszik már nem nézi, hogy mennyire csapják be az embereket azok, akik hirdetnek.

A szájszagot okozó halálos féreg parazitákkal ijesztgetnek, csak hogy vásárolj. Eddig is megjelentek hasonlók, a gazdagodj meg gyorsan és hogy legyen nagy muszklid, de úgy látszik, hogy még azok sem süllyedtek ilyen mélyre. Attól félek, hogy vannak, akik ezeket elhiszik.

2017. ápr. 1. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as

Te nem tudod miről beszélsz. Ez egy bejelentett oldal ezért a NOD32 blokkolja.

2017. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az nagyszerű, hogy neked blokkolja, és hidd el, örülök neki! De biztosan sok embernek nem blokkolódik. Nekem Kaspersky van, előfizetéssel és nem tiltja ezt a reklámot. Az Adblock Plus is átengedi. Azt figyeltem meg, hogy az Adblock a reklámok közül néhányat átenged. Ezeket az Adblock elem blokkolásával le szoktam tiltani. Azonban sajnos a legtöbb ember nem ért ehhez és nincs vírusirtója, Adblockja.
2017. ápr. 1. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem az ilyen reklámról?


Az, hogy nem kell mindent benyalni! Egy felnőtt embernek azért annyira el kell tudnia igazodni a világban, hogy tudja, a reklám nagyon gyakran túlzó és hamis.

Amikor leveszel a polcról egy áruházban egy levesport, amin egy olyan leves van lefotózva, hogy tele van zöldséggel és tésztával, te elhiszed, hogy a porból megfőtt leves is így fog kinézni, ahogy a képen?

Na ugye...

2017. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nemzeti Parazitológiai Intézet nem létezik, ebben a formában. Tippre az ÁNTSZ-nek lehet kutató laboratóriuma, ami nem önálló intézet.


Ha ennek a nemlétező intézetnek a vezetője 60 publikációt jelentetett meg, ezek elérhetőeknek kellene lennie tudományos folyóiratokban, vagy legalább cikket írnának erről...


Mellesleg meg ezért büdös az ember szája: a reggeli szájszag tündér okozza

[link]

2017. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mi itt tudjuk, hogy ez és a hasonló a reklámok hazugságok. De higgyétek el, hogy nagyon sok olyan ember van, aki elhiszi és már rendeli is meg.

Vagy elhiszi, hogy a zacskón látható ételt fogja kapni, ha elkészíti, utána csalódni fog.

Ezt a förmedvény a ctnetwork hirdetőn keresztül jelenik meg. A pénz fontosabb már, mint a becsület, vagy legalább megnéznék, hogy mit reklámoznak.

Azt én is tudom jól, hogy mi okozza a kellemetlen szagokat. De nem csak ez a reklám a lényeg most már, hanem az összes hasonló.

2017. ápr. 4. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem kamu pedig majdnem bedőltem. De annyira buták hogy ugyan annak az embernek más neve volt egy másik oldalon. Dr Kállai András volt az egyiken a másikon pedig Dr Kállai Hudák
2017. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!