Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van ez szerintetek?

Miert van ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Neten megismertem embereket,neten veszekednek, lehordjak egymast stbb. Eloben meg teljesen mas. Velem is ezt csinaljak. Csak nem ertem az ilyen embereket. Es akikkel nem taliztam az pedig az alapjan itel meg amilyen vagyok facebookon.

Legszivesebben beszuntetnem az egesz kozossegi oldalt, es baratkozzon,beszelgessen mindenki szemelyesen


2018. jún. 19. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kötelező használni ilyen oldalakat. Néha besokkalok, ilyenkor nem használom a netet otthon. Lehet mást is csinálni..
2018. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz.
2018. jún. 19. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Füstjelekkel kommunikálva is az lenne ami a neten. Mert nem természetes módja az emberi kapcsolatoknak. Élőben a természetes.
2018. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan.ez igy van
2018. jún. 19. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor olvasok egy ilyen kérdést, mint ez, mindig felcsillan a szemem, hogy még van remény.


Előbb-utóbb csak elterjed, és tudatosulásra kerül széles(ebb) körben is, hogy ezekkel a sz..rokkal milyen jelentős károkat szenvednek a szociális kapcsolatok, valamint a személyiségfejlődés. (Többek között...) Még csak a "felesleges" jelzővel sem tudom illetni a közösségi oldalakat. Mert a "felesleges" a "0-t" jelentené. Hogy "nem használ"... Ezek viszont nem csak, hogy haszonnal nem járnak, (Ezalatt az érdemi hasznot tekintem. Természetesen az, hogy "könnyebb" így elérni valakit, az addig oké.) viszont kifejezetten hátránnyal igen. Tehát nem hogy a 0-n állnánk a használatukkal, egyenesen a mínuszban vagyunk. Persze ez egy öngerjesztő folyamat, valamint számos olyan pszichikai hatása van, ami miatt nehéz elszakadni tőle - a külső nyomás arra ösztönzi az embert, hogy "ez igenis kell neki".


Egyszer csak kinyílnak a szemek, és egy csorda birka helyett tudatos felhasználói - vagy jobb esetben "fel nem használói" tömeg alakul majd ki.

2018. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindig csak mondja mindenki, hogy na ő bezzeg nem használ ilyen oldalakat, meg ő letörli, ő inkább a valóságban éli az életét, aztán ha valaki meg is teszi, 1 hét után már látom, hogy újra fenn van és ugyanúgy megy tovább...

Márpedig addig nem fog ez megszűnni, amíg mindenki használja.

2018. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De mar ebbol balesetek is szuletnek,mindenki nyomkodja az okostelefont, ha eppen nem olyan smileyt kuldott a masiknak,akkor a masik megsertodik stb.

Volt olyan hogy valaki feljelntette valakit mert nem beszelgetett vele facen.

Es tudjatok mi a gaz? Hogy a rendorseg is mar ilyenekkel foglalkozik.

Es nem a valodi bunozokkel ,mert hogy az mar munka.

Aztan balestek is vannak, nyomkodjak a telot, eluti oket a vonat .

Tehat elkepeszto, nem tudjak kontrolalni magukat, es en ezt utalom a mai tarsadalomban.

2018. jún. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!