Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok kövér lány azért mondja...

Sok kövér lány azért mondja azt hogy "legalább rajtam van mit fogni" mert irígyek a csinos lányokra és ezzel vígasztalják magukat?

Figyelt kérdés
Azt is észre vettem hogy a kövér lányok meg vannak bizonyosodva róla hogy ők belülről milyeb sokat érnek míg a többi csinos lány csak r*bi

2018. márc. 22. 18:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
azoknak az egoista szemeteknek mondják akik megszólják a súlyukat. szerinted csak úgy mondta? vagy honnan szeded hogy ezt mondják akkor fogpiszka?
2018. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
31%
Az ember arra is büszke hogy elhízott vagy iskolázatlan ostoba meg hogy volt párszor sitten . Az alaktalan kövérség nem egy előny , akit tömtek vagy eleve ilyen az hiába tolja le a kilókat kevesek lesznek arányosan formásak .
2018. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
#1 Nem vagyok fogpiszka és fiú vagyok. Talán te is 1 kövér valaki vagy akit ez sértően érint?:D
2018. márc. 22. 19:06
 4/43 anonim ***** válasza:
11%
A kövér lányok jobban szopnak.
2018. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%
Biztos van ilyen is, amit a kérdésben írsz, de szerintem nem mindenki. Meg persze nem tudom, mit nevezel te kövérnek. Nekem nem tetszik, ha valaki mondjuk csak 55 kiló a 175 centijéhez, de ez ízlés kérdése.
2018. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
43%

@4

Csak vigyázz nehogy kolbásznak nézze és ráharapjon

2018. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés, kit tartasz kövérnek. Sokan a klasszikus homokóra alkatú, izmos csajokat is kövérnek tartják, akik pedig nem hájasak, hanem tényleg husisak. Csak manapság a már kórosan sovány a divat...

A másik véglet meg, aki valóban hájas, többnyire csak visszavág, ha cseszegetik. De ez valahol érthető, nem?

2018. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Libers Pertz ***** válasza:
72%
Nem a lányok mondják magukról, hanem a fiúk mondják róluk. Te meg gondolom még nagyon fiatal és előítéletes vagy, majd megemberesedsz idővel. Mielőtt nekem is kontrázol: 28/F
2018. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Pl van 1 kövér lány akinek tetszek és játékból mindig kötözködik velem én pedig mindig visszavágok azzal hogy kövér és folyamatosan azzal jön hogy legalább rajta van mit fogni de közbe meg full ideg mikor mondom neki és emiatt is cigizik mert fogyni szeretne. De mégis ugy tesz mintha nem zavarná hogy kövér pedig zavarja
2018. márc. 22. 19:19
 10/43 A kérdező kommentje:
#8 biztos kövér vagy
2018. márc. 22. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!