Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a problémája mindenkinek,...

Mi a problémája mindenkinek, Szabyesttel?

Figyelt kérdés

Mindenki őt "bántja", ő a magyar yt "szégyene". Mindenki ezt mondja ésa írja róla. Ő kapja a legtöbb negatív kritikát, az egész yt-n. És csak az én fejemben fordul meg a kérdés, hogy miért? Jó, rendben értem, összeturmixolt egy iPhonet (ami nem is volt igazi) és kirántott egy iPadot (ami szintén nem volt igazi), amik egy szakdolihoz kellettek neki (mármint a videók, és hogy hogyan ül fel erre az ország). És igen, ő "SZPONZOREST". Voltak olyan szponzorácioi, amiknél nem jelentette be, hogy fizetett. Igen ezt is értem. De Szabi rájött, hogy hibázott. Ettől függetlenül is elvállal további szponzorokat. És őt miért kell ezért (főleg) bántani? Valamiből meg kell neki is élnie. A koncertjei ingyenesek, azokért nem kap sok pénzt. A yt nem igazán megy neki. Akkor kérdem én hogyan és miből csinálna zenéket, és miből élne a szponzorok nélkül?


A másik pedig hogy ő megcsinálta. Ő megvalósította az álmát. Énekes lett, és sokkal több munkát fektet a zenéibe mint amennyit adnak neki.


És igen, jöhetnek a "Jajj, ez is csak egy kis 10-12 éves kislány, aki nedvesedik attol a páwától xd" jellegű válaszok, de én az értelmesebb emberek válaszára lennék kiváncsi :)



2018. jún. 20. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

"...sokkal több munkát fektet a zenéibe mint amennyit adnak neki."


Ez de szép mondat volt...


"Valamiből meg kell neki is élnie." ; "Akkor kérdem én hogyan és miből csinálna zenéket, és miből élne a szponzorok nélkül?"


Imára kulcsolt kézzel kérdezem: Akkor mi a lilaeres lóf..szért nem megy el dolgozni, mint minden normális ember!?!?!? Mégis mi gátolja abban, hogy a "hatalmas zenei karriere" mellett vállaljon olyan munkát, amiből pénzt tud keresni? A szponzorok általi prostituálódás nem számít munkának, azt sajnálattal közlöm. Dolgozni is lehet a világon. Sajnálom, ha ezzel új információt kellett veled közölnöm. A leírtak alapján ez váratlanul érhetett téged.


"Voltak olyan szponzorácioi, amiknél nem jelentette be, hogy fizetett. Igen ezt is értem. De Szabi rájött, hogy hibázott. Ettől függetlenül is elvállal további szponzorokat."


Ez pedig az a mondat volt, ami kettétörte a maradék látszatát is annak, hogy számottevőbb intelligencia birtokosa lennél, Kérdező. Megnevezted hibának a szponzorvállalást, majd hogy a szóban forgó "szabieszt" ezt megbánta, majd leírtad, hogy ettől függetlenül ugyanúgy folytatja tovább... :'D


Szóval úgy vélem, innentől tárgytalan az, hogy érdemi választ vársz amellett, hogy ilyen kevés intelligenciád és rálátásod van a dolgokra, elemi szinten...

2018. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

"Mi a problémája mindenkinek, Szabyesttel?"


Az égvilágon semmi. Ötletem sincs, hogy ki ő és nem is akarom tudni. A félre értések elkerülése miatt ... 20 éves vagyok.

2018. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Az, hogy idióta neve van. Nekem az égvilágon nincs más bajom vele.
2018. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nekem mindegy.
2018. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már a beköszönéssel elássa magát nálam 😃
2018. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A "Szabyest" nevű lény tökéletesen bemutatja, hogy ez a világ mennyire megérett a pusztulásra.



Mi a baj vele?

Egy nyálas hulladék. Egy értéktelen, gennyes, fertőzés az emberiség génkészletében. Se hangja, se tehetsége, se személyisége. Egy igazi nyálbájas tinibálvány, amire élveznek a kiscsajok. A zenéje... zenéje már? Zajos zörejes alapra felvett nyivákolás nulla dalszöveggel.

Az egész Szabyest az igénytelenség netovábbja. Egy normális világban ilyen jelenségnek léteznie sem volna szabad.


Mindezzel azonban még csak nem is lenne semmi bajom, ha nem lenne rá igény. Ha mondjuk lenne párezer rajongója, azt ennyivel ennyi. De gyerekek, tizenévesek tömegei imádják! Rajonganak érte, millióan nézik, mindegyik ott .... le legszívesebben, ahol van. Hát ez a bajom vele... Ez mindennek a legalja!


Erre van igény? Egy kis puhap0cs gyökérre értéktelen zenével és semmitmondó üres tartalommal? Hát milyen generáció fog kifejlődni ebből? Mégis miféle társadalom jöhet létre olyan egyénekből, akik a felnövésük alatt ilyen moslékokat bálványoznak?


Az ilyen hányadék előadók és agymosott rajongóik döbbentenek rá, hogy igazából jobban járok, ha nem vállalok gyereket. Minek? Hogy ez a gennyes társadalom megfertőzze, és belőle is csak egy legyen a sok értéktelen szenny ember között? Vagy neveljek belőle kívülállót, aki értelmes lesz ugyan, de ezáltal örök boldogtalanságra lesz kárhoztatva?



Na ez a bajom a Szabyesttel és a hozzá hasonló moslékokkal. Hogy IGÉNY van rájuk. Hogy olyan korban, olyan társadalomban élek, ahol az ilyen kis kullancsoké a siker.

Az ilyen gennyes paraziták mind emlékeztetőül szolgálnak, hogy az értékek kivesztek a mai világból.


Ráférne erre a bolygóra egy meteor...

2018. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!