Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért kérte el a számom?...

Vajon miért kérte el a számom? Mit akarhatott ezzel?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, kérdezzem meg őt, mert itt senki sem gondolatolvasó... De azért kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről az egyszerű szituról. Szóval van egy lány, aki osztálytársam volt gimiben, de tulajdonképpen 6 éve nem is láttuk egymást. Erre facebookon ír nekem pár napja, hogy megadnám-e neki a számom. Én meg természetesen megadtam neki. De erre azóta se reagált, és a facebook szerint nem is látta. Arra gondoltam, hogy majd ha erre vissza ír, akkor megkérdezem tőle, hogy amúgy miért, de így... Elég fura az egész. Nem írtam vissza neki egyből, mert napi egyszer megyek csak fel fb-re csekkolni mindent.

2018. jún. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztalytalalkozot szervez.
2018. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szivatni akar:D Vagy egy barátnőjének tetszel; vagy nemtom, adatlapod alapján felkeltetted az ő érdeklődését, és akár szivesen filozofálgatna veled élesben.
2018. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*élőben
2018. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1


Az nemrég volt, de sajnos én nem tudtam elmenni rá.


2


Hát a szívatást szerintem már elkezdte volna (milyen szívatásra gondolsz pontosan?), az meg esélytelen, hogy kép alapján csakis külsőre megtetszek valakinek.

2018. jún. 24. 00:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Értékesítő. El akar adni valamit, előadásra akar elhívni...
2018. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!