Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatott ez az ember?...

Mit akarhatott ez az ember? Jól tettem, hogy futottam? Mit csináljak, ha megint találkozok vele? 16l

Figyelt kérdés

Ma mentem barátnőmék felé, amikor egy nem valami forgalmas utcába tértem be, és ott állt egy roma banda a túloldalt, tőlem kb 5-6 méterre. Szemem sarkából láttam, hogy nagyon mutogattak felém meg néztek rám, de leignoráltam. Kb 2-3 perc múlva jött egy kocsi lassítva a hátam mögött. Hátranéztem, és szintén egy roma fiú ült benne, 19 körül lehetett. Hirtelen az jutott eszembe, hogy mivan, ha ő abból az előbb látott romabandából van és "kiszemeltek" maguknak. Elkezdtem gyorsabb tempóban menni, majd rámdudált, de már sokkal közelebb volt hozzám, 2 méterre ha lehetett. Amikor ezt észrevettem, olyan erőből elkezdtem futni, ahogy lehetett. A kocsi mintha megint csak elkezdett volna begyorsulni, én meg futás közben a lehető leggyorsabban befordultam egy pékségbe, ahol az eladónő nagyon furcsán nézett rám, kb látta, hogy meg vagyok rémülve. Vettem egy vizet, és miután már kimentem sehol sem volt a kocsi meg az ember sem.

Szerintetek jogosan ijedtem meg és futottam el vagy csak túldramatizálom? A közelemben senki sem volt ekkor, lehetetlen hogy másnak dudált volna rajtam kívül.


2017. júl. 26. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Azt nem jól tetted, hogy ilyen környékre egyedül mentél.
2017. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól tetted. Talán nem csinált volna semmit, csak rád dudál, meg beszól valamit, de ezeknél az állatoknál nem lehet tudni. Rettegni sem kell, de ismerjük szegény Bándy Kata esetét, amikor addig addig udvarolt a roma fiú neki, hogy csak megölte, mert ideges lett. Ezeknél meg ki tudja, mitől lesznek idegesek. Lehet, hogy attól, hogy ignorálod, lehet, hogy attól, hogy visszaszólsz, lehet, hogy attól, ha elfutsz. A lehető legjobban csináltad. Szerintem a boltban sem lett volna szégyen elmondani, hogy félelemből jöttél be.
2017. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Lényegtelen , patkány egy banda egyenként is azok . Keressenek a lepra telepen macát . Kerüld őket mint a ragályost és vegyél paprikasprét és tartsd zsebben ha kell spriccc ....
2017. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Még valami. A kisebb baj, hogy cigány. A nagyobb, hogy a legtöbb cigány drogozik. A viselkedésük pedig javarészt attól függ, hogy aznap épp mit adott nekik a díler, mit tudtak beszerezni. Ha épp aznap kaptak valami új anyagot, amitől véletlenül megőrülnek szegények, akkor az is a te bajod. Vagy csak artikulátlanul üvölt, vagy elüt az autóval, mert már nem is lát, vagy tombolni kezd.

Szóval jobb ezeket tényleg úgy kerülni, mint a ragályos betegeket. Ha lehet, ne járj egyedül elhagyatottabb helyeken, ha pedig muszáj, akkor jobb ha biciklivel mész, azzal gyorsabban tudsz haladni.

2017. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt minek kell kiírni?

Tegyük fel, nem jól tetted hogy futottál, és akkor mivan, cikinek érzed majd és nem beszélsz róla?

Istenem.. Egyáltalán hogy lehet nem jól tenni hogy futottál? Valaki mond olyat hogy nem jól tetted hogy futottál?


Kb mintha egy kutya megtámadna engem, és kiírnám, hogy jól tettem e hogy elfutottam a kutya elől. Konkrétan egyáltalán, semmi értelme nincs a kérdésnek, legközelebb gondolkodj mielőtt kiírsz valamit.

2017. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Jobb félni, mint megijedni. Jól tetted.
2017. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Otos, igazabol a kerdesnek volt tobb resze is:

"Mit csináljak, ha megint találkozok vele?"

"Szerintetek jogosan ijedtem meg és futottam el vagy csak TÚLDRAMATIZÁLOM?"

Amugy koszi a valaszokat❣️

2017. júl. 26. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Lehet, hogy jó példának szántad, de pont kutya elől nem szabad elfutni, ha észreveszed, hogy "kinézett magának", mert prédának tekint és ösztönből megtámad.


Kérdező! Szerencse, hogy nyitva volt egy üzlet, és oda be tudtál menni. Ha már minden bezárt volna és akkor közlekedsz ott, már sosem tudod meg, mi történt volna. A barátnődhöz menj más útvonalon, ha teheted. Ha nem, akkor egyedül ne közlekedj arra többet.

2017. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha újra összetalálkoznál vele, mondd neki, hogy apukád a rendőr főkapitány, és nagyon nem szereti, ha idegen fiúkkal szóba állsz.
2017. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jól tetted.

Ha kcisit is megijedsz, menj be egy üzletbe, oda nem követnek. De akár a bentlévő pultosnak is szólhatsz, ha pl az üzlet előtt "várnak rád".

Amúgy szánalmas az ilyen, menjen a Hős utcába csajozni.

16/L

2017. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!