Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lányon van egy kis...

Ha egy lányon van egy kis plusz felesleg az nőies vagy sem? Vissza taszító ha egy lány nem annyira feszesaza vannak ici-pici hibái?

Figyelt kérdés
Van egy kis hasam de tényleg egy minimális,viszont ha elkezdenék fogyókúrázni mindenem lemenne. 18_éves vagyok 44_kg és kb 145-cm :) vékonyabb voltam régebben sokkal de aztán híztam és kicsit elmúlott az a feszesség ami tényleg volt. Minimálisan látszik csak h itt ott nem az igazi

2018. jún. 26. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem attól nőies

fontos, hogy formás legyél, tehát legyen rajtad izom és egy kis plusz még vonzóbbá tesz :)

2018. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Formátlan nem vagyok :) csak van egy kis hasam
2018. jún. 26. 09:51
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2018. jún. 26. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
a kisugárzás számít. nekem tetszik, amit leírtál magadról, de a látvány, a kisugárzás, és a stílus a meghatározó
2018. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
145 centivel számomra nem lehetsz nőies, de ezt nem sértésként mondom, erről nem tehetsz és változtatni sem tudsz ezen. Ha van rajtad pár kiló plusz, az sosem gond :)
2018. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az összképen mullik sok :)

de így önmagába az, hogy van egy kis hasad nem oszt nem szoroz, inkább pozitív számomra, mert ahogy leírtad egyik exem testével tudnám azonosítani akin volt kicsi felesleg, de így eszméletlen jó összképet adott vissza :D ha kicsit soványabb lett volna, nem állt volna jól neki

de van olyan is akin van némi felesleg még ha egy minimális is és nem igazán áll jól neki

persze nekem is egyedi az ízlésem, mint minden fiúnak, mindenkinek másabb kicsit az ideálja, meg a lány személyiségén is sok mullik, ha nem jön be a belső tulajdonsága lehet akár számomra tökéletes 10/10 es külseje, nem jönnék össze vele

2018. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. jún. 26. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőies. Ha ettől vékonyabb lennél, már túl girnyó lennél. Márpedig az igazi férfi csontokkal nem lakik jól.
2018. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Miss Endzsi ***** válasza:

Előzőnek:

Mert zsírral jól lakik? Az érelmeszesedéstől nem félsz, meg a magas koleszterintől, szívinfarktustól?

2018. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!