Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, akiknek van...

Fiatal lányok, akiknek van barátjuk, ti mennyire szégyellitek a fiú előtt a rajtatol lévő felesleget?

Figyelt kérdés

Mennyire gondoljátok úgy, hogy a fiút mondjuk zavarja, ha nagy a hasatok? És mielőtt összejöttetek (véleményetek szerint) mennyire határozta meg az alakotok az önbizalmatokat? Mennyit változott ez azóta?


Én is egy tinilány vagyok, tisztában azzal, hogy mennyire nem a külső számít, mégis, rettenetesen szarul érzem magam, ha éppen nem azt mutatja a tükör, amire emlékeztem. Ez lett az én rossz ómenem, folyton az alakomon jár az agyam, meg hogy ha nem lesz szuperlapos hasam, akkor nem fogok tetszeni egy fiúnak sem, állandóan a vékony, látásból ismert lányok képei felett szomorkodom instán. Beteges, az eszemmel tudom, de lelkileg nem tudom feldolgozni. Mindegy. Ti hogy vagytok ezzel, mennyire foglalkoztok vele? (Kort, nemet is írjatok, és ha lehet, hogy hány kilók vagytok) köszönöm.



2018. ápr. 2. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is szégyeltem a hasam előtte. Ő szerette, simogatta folyton, meg érzékeltette velem hogy őt ez nem zavarja, és tudtam is hogy nem bukik a sovány lányokra.

Tehát ne aggódj emiatt, senki sem tökéletes! Ha szeret, akkor így is elfogad majd, ha nem, lehetsz bármilyen bomba nő, nem változtat a lényegen.

2018. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán már kicsit kiestem a tini korból 20évesen,és sosem küzködtem súly problémákkal.Viszont csak azt tudom tanácsolni,hogy engedd el ezt a dolgot,és ne sóvárogj az insta lányok alakja után,hiszen nagyon sok Photoshop allalmazás van már..A leendő barátod pedig biztosan elfogja fogadni és nem fogja zavarni,hisz ha zavarná nem lenne veled.De ha változtatni szeretnél,akkor beszélj össze az egyik barátnőddel,a barátoddal vagy épp anyukáddal és kezdjetek közösen sportolni,vagy életmódot váltani.Hidd el kell egy kis idő amíg jönnek majd az eredmények de megéri és biztosan sikerülni fog! 20/L
2018. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, te leszel szemében a világ legszebb nője.

Ha nem szeret, mindegy, hogyan nézel ki.

.

Nem lány vagyok, éppen ezért tudom, milyen lányok tetszenek a fiúknak.

2018. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sportolok. Egészségesen eszem. És változtam is. De sosem elég. Ha sokat eszek, mindig lesz, amikor nagy lesz a hasam. Vagy valami. És én nem látom a szabadulást ebből a "ködből". De igazatok van, nem kéne érdekeljen
2018. ápr. 2. 22:07
 5/23 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen rugózni :)

Ha összejön valaki veled és lesz egy kis hasad akkor se dől össze a világ. Nyilván 3-4 randiból azért kiderül hogy mennyire stimmeltek a másiknak testileg és szellemileg.

2018. ápr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Fiúként válaszolok.

1. Az instagram az csak jól beállított pózok, fény, testtartás, majd ezeket utólag retusálják is. Vannak olya fitneszmodellek, akik megmutatják, hogy milyen trükköket használnak ahhoz, hogy formásabbnak tűnjenek a képeken.

2. A szerelem nem az alakról szól, ha valakivel passzol a lelketel, akkor pont az nem fogja érdekelni, hogy éppen milyen alakod van.

3. Az én szubjektív véleményem alapján szeretem, ha telt egy lámy, de persze egészséges határokon belül. :D

2018. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Tudom hogy nem könnyű, de megmutatod a hasadat? Had mondjak róla kritikát ;-)

2018. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na igen, mindenki ezt mondja. Biztos, hogy igazság is van benne. Viszont, nem tudom, ilyen korban még, ahhoz, hogy egy fiúnak megtetsszek,biztos kell az is, hogy külsőre bejöjjek neki. Messze vagyok én a kövértől, magas lányként 63 kiló, inkább egyszerűen nem tetszik az alakom. És sokszor daginak látom magam. Borzalom. És mintha más problémákat is ebbe folytanék bele, önbizalmam egy szál se. Így hogyan fog szeretni valaki valaha?
2018. ápr. 3. 10:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elég borúsan látod a jővőt.
2018. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

az insta legtöbb esetben hazugság

[link]

2018. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!