Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves lányként hogyan...

14 éves lányként hogyan tudnék egészségesen lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Max 10 kiló felesleg van rajtam. Mivel még fejlődő szervezet vagyok, ezért tudom hogy nem koplalhatok.-.

De akkor milyen sporttal érhetem el azt a bizonyos ,,álom súlyomat"? Egyáltalán csak sporttal fogyhatok? Lehet hogy ez h*lye kérdés lesz, de ha futok akkor erősödök/formásodok és még pluszba fogyok is? Szóval lehet egyszerre erősíteni meg fogyni is?

Válaszotok előre köszönöm:)



2018. ápr. 8. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is fogyhatsz étrenddel is, csak nem koplalhatsz - a kettö egészen más. Egyél sok zöldségfélét meg elegendö fehérjét, a cukorokat meg keményítöt csökkentsd (teljesen nem kell kizárni!), ha a kalóriaminuszban maradsz, akkor valamennyit fogysz. De feltétlen kezdj el sportolni - ami neked érdekes, nem kell feltétlen futni, ha azt nem szereted és az alakod is formásabb lesz.
2018. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!