Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek a városi lányok?

Milyenek a városi lányok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Bekepzeltek
2018. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Sokra vannak magukkal, smink, szoli, műköröm, műszempilla, kiszedett és visszarajzolt szemöldök, beképzelt mind, márkás cuccok, Instagrammolás, pénzes és kigyúrt pasi (aki olvasni alig tud és kő bunkó) KÖTELEZŐEN BMW-vel, külföldi nyaralás, 99%-ban dohányoznak, isznak, azzal dicsekednek hogy hogyan hánytak a diszkó előtt, ha írsz nekik nem válaszolnak, nem köszönnek vissza, és 12 évesen már nem voltak szüzek. Hát, úgy kb ennyi.
2018. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez falusiakra is igaz.
2018. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,igaz,hogy a falusiaknál is megvannak ezek a tulajdonságok. Én is falunk élek,és itt is..annyi a beképzelt..

És igen,van,hogy én sem írok vissza,de az olyannak mire,akik már egyből bunkóskodnak? Azért nekem is megvan a becsületem.

És utolsó előtti: hát igen,ez igaz. Hát a buszunkkal múltkor jöttek a városiak,olyan csúnyán néztek ránk..

2018. jún. 28. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!