Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vidéki lányok között miért...

A vidéki lányok között miért kevesebb a hosszú hajú - esetleg póthajas - csaj mint a városban élők közt?

Figyelt kérdés

Nagyon divat most ez a hosszú - esetleg póthajas - "egyenfrizura" javarészt 20 és 30 közötti lányok körében. Városon több ilyen csajt látni mint vidéken.

Szerintetek miért?

A barátnőm faluról származik, és amikor megismertem akkor volt 22 éves. Sosem volt hosszú haja, hanem inkább vállig érő. Most pedig egy pár hónapja pedig rövidre vágatta. Nekem pl. sokkal jobban bejön egy normálisabb, szolidabb rövidebb haj, mint ez őrült hosszú amit mostanság hord a lányok többsége.



#haj #rövid haj #hosszú haj #városi lányok
2014. jan. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem pl. sokkal jobban bejön egy normálisabb, szolidabb rövidebb haj"


Akkor megtalálta zsák a foltját, mi a baj?


Egyébként nem látok ilyen különbséget város és falu között.

Sőt! Régen a modern, városi hajnak a rövid haj számított, míg falun fiataltól az öregasszonyig mindenkinek hosszú volt.

2014. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. amit az első mond.


Ember, ez nem lakhely kérdése. Nekem pocsékul állt a hosszú frizura, úgy néztem ki, mint a vörös Yoko Ono.

2014. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok vidéki lányt ismerhetsz...

Nálunk max 3 rövid hajú van,félhosszú is csak alig akad.

2014. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!