Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az tényleg igaz, hogy vannak...

Az tényleg igaz, hogy vannak olyan szépnek, vonzónak tartott lányok, akik inkább a nem vonzó, nem helyes, ronda fiúkra buknak valamiért vagy ez csak városi legenda? Ha lehet érveket, bizonyítékokat is írjatok!

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Akkor gazdag a pasi azért vannak velük.... viszont én láttam már egy csomót, jó volt a csaj/nő a fickó meg.....
2014. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen! Tényleg igaz, hogy vannak olyan emberek, akiknek elsősorban nem a külső a fontos! Nem mindenki olyan felszínes, mint te. Remélem ez eléggé meggyőzött.
2014. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
A hőség újabb áldozata.
2014. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem sok ilyen van... Maximum 1-2 ilyet lehet látni,de nem ez az általános.Ez ilyen legenda is,meg "biztatás" hogy ne add fel kb.

Én még ronda sem vagyok,teljesen átlagos kinézetem van,és én sem kellek egy nőnek sem...Szóval ez nem ilyen egyszerű.

2014. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha, álmodozzál.
2014. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 akkor valamit rettentő rosszul csinálsz...
2014. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noydra ***** válasza:
100%

Kapcsolatok terén bámikor, bármi megtörténhet.

Erre ennyit tudok mondani...

2014. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es valamit tényleg nagyon rosszul csinálsz.
2014. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem valami legenda,

simán megtörténhet például akkor ha egy lány kiábrándult a helyesen kinéző srácokból, és utána már inkább olyat keres, aki belülről vonzó

(nem minden helyes srác felszínes)

2014. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyébként mennyire gáz, hogy valaki arra sem veszi a fáradtságot, hogy kinyissa a szemét és körbenézzen?
2014. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!