Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy néznétek filmet, de egyik se jön be első benyomásra?

Figyelt kérdés

Ma volt az utolsó vizsgám, gondoltam egy nagyon laza délutánt tartok itt egyedül, megnézek egy jó filmet, pihenek, eszek.

Egyszerüen nem találok megfelelő filmet, amit megnéznék elejétől a végéig.

Elolvasom a leirást vagy trailert nézek és mindegyikkel van valami bajom. Pl egyik túl nyálas, nincs kedvem idealizált valóságtalan lávsztorit nézni, a másik túl komoly, agytornát igényelne, a harmadik horror, amit félek egyedül nézni.

Szó szerint eddig az összesbe belekötöttem valamiért és nem birom megnézni őket. Pedig valamit szeretnék.

Nem tudom miért van ez velem.

Veletek volt hasonló?


Olyan érzéshez hasonlitanám, mintha egyes fajtákat már "túlléptem" volna, túl semmirevalók. Illetve az a tudat is zavar, hogy kitalációk és a valóságban nem történik úgy semmi. 21n


2018. jún. 29. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nagyon fáradt vagy :)
2018. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek. Nem csinálnak jó filmeket mostanában. A kollégákkal sokszor járok moziba, de még nem jöttem ki úgy, hogy "ez jó film volt".


24/F

2018. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

ez állandó


van kb 15 amire azt mondom, hogy megnézetném a gyerekemmel is mert tesz az emberhez, de a többi..rémes


nem is nézek semmit

2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül ezzel...

Az igaz, hogy fáradt vagyok, de hát ilyenkor még jól is esne valamit megnézni, ami magával ragad.

Nálam az Eredet és a Búra alatt(első részei) emlékezetesek, teljesen vagány az elképzelés és logikus a felépitésük... A többinél legtöbbször úgy következnek az események, hogy csak nézek és "wtf, miért??"

Tetszett még a Visszatérők/The 100 első évada, utána már nagyon idegesitett az elnyúzott, sehova nem vezető háború és logikátlan lépések.

Olvasnivalót mit ajánlotok? Lehet jobb ötlet lenne.

2018. jún. 29. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendkívül válogatós vagyok. Igazából sok filmre elmegyek, rengeteget járunk moziba. De mindegyik után kicsit rossz szájízzel jövök ki.

Viszont a Deadpool 2 nekem nagyon tetszett most annak ellenére hogy az 1 szerintem nagyon rossz volt.

2018. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran vagyok így. Nagyon szeretem a filmeket, de nagyon sok a trágya, összetákolt alkotás. Vannak iszonyat jók is, de nagyon válogatni kell. Van, hogy 100-nak végigolvasom a tartalmát, és 1 jót találok köztük.
2018. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs gond a filmekkel. Nekem is volt ilyen időszakom. Inkább sorozatokat nézek, mert ott egy rész is érdekes meg az egész is egy hosszú sztorit ad ki, meg jobban félbe tudom hagyni.


De sok este van mikor csak netezek, gyakorit olvasok és semmi egyébhez nincs kedvem.

2018. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt/van ilyen időszakom, úgy jöttem ki belőle, hogy áttértem a minőségi európai filmekre. Eléggé be voltam szűkülve, szinte csak amerikaiakat néztem korábban. Már távol keleti filmek is jöhetnek. Én mondom annyi jó film van.
2018. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Drága, nézd meg ezt, én is délután tervezem megnézni: A bálnalovas. 🙂😘
2018. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, az is lehet, hogy mindvégig rossz kategóriákba futottam bele és emiatt nem tetszettek.

Ti honnan inspirálódtok? Hol nézitek ezeknek a filmeknek a listáját?

Köszönöm neked is utolsó, a tippet, megfogom nézni :*

2018. jún. 30. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!