Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen "mű" nőkről? Első benyomásra, ismertek e ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Hosszú fekete haj(póthaj)

tetovált szemöldök

feltöltetett ajkak

hosszú műszempillák

szolis barna bőr (heti 2x 10perc)

gyönyörű kerek kidolgozott popsi(csak erre lehet büszke)

szilikon cicik.

vékony test alkat


Az új munka társam írtam le külsőleg.

ruházati boltban dolgozom itt előny a műség.

Mikor megláttam, hogy ő az új munkatársam azt hittem elájulok.

Most már 3 hete dolgozunk együtt.

Aranyos lány, annak ellenére,hogy nagyon butának tűnik nem az, fősulira jár és mellette dolgozik.



2017. febr. 15. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
tetoválasa(több kisebb) és műkarmai is vannak.
2017. febr. 15. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg rendes, aranyos akkor semmi bajom nem lenne vele.
2017. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
engem nem zavar ha valaki ilyen, felolem mindenki elje vilagat boldogan, ameddig az enyembe nem rombol bele. : )
2017. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem Szandi a neve?
2017. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Ha tényleg kedves és okos, akkor megismertél egy ritka kivételt.


Azok a kevésbé is (plasztikán mondjuk nem átesett) mű lányok/nők, akiket ismerek, mind lenézik azt, aki nem tartozik a fajtájukhoz. Úgy értem, nem úgy néz ki, nem olyan nagydumás, nem ugyanolyan érdeklődésű, mint ők.

Valahogy mintha ez az attitűd elhanyagolhatatlan eleme, sőt, alapja volna ennek a stílusnak.


Úgy kerülik őket, mint a leprásokat, és úgy beszélnek róluk, mintha az alfelükből rántották volna ki őket. (Gyakran "ők" helyett "ezek"-ként hivatkoznak rájuk, és folyamatosan fikázzák őket.)

Velük meg vagy nagyon foghegyről, vagy nagyon mézes-mázosan beszélnek, erőltetetten elfedve a lenézést.


És semmilyen életcéljuk sincs végzettség és munka terén. A külsőségeken, a vásárláson, a bulizáson, és a pasizáson kívül máson soha nem jár az eszük.

2017. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy ne ítéljetek külsőre.

Nekem is hosszú fekete hajam van,volt már néha műszempillám is. Tetoválásaim is vannak és a szám alapból olyan,mintha fel lenne töltve,nem nagyképűségből tényleg,de szép szám van és sokan azt hiszik hogy mű. Vékony is vagyok. A körmöm is hosszú ,de saját.

És első látásra mindig nagyképűnek és kényesnek gondolnak,aztán pár mondat után rájönnek,hogy a külsőm ellenére teljesen más vagyok. Pl első ránézésre senki nem gondolná rólam,hogy haszonállatokkal foglalkozom és csinálom a hozzájuk tartozó munkákat. Például trágyázás.

Mindenki azt gondolja elsőre hogy na ez a csaj tuti mindig csak otthon ül és egy tányért sem mosogat el. Pedig az ellentéte vagyok. Ezért nem szabad külsőre ítélni.

2017. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól áll nekik a szerelés és emellé okosak és cukik, akkor minden rendbe van. Az ilyen nők amúgy szépek nagyon!
2018. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!