Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy néznétek filmet, de egyik se jön be első benyomásra?

Figyelt kérdés

Ma volt az utolsó vizsgám, gondoltam egy nagyon laza délutánt tartok itt egyedül, megnézek egy jó filmet, pihenek, eszek.

Egyszerüen nem találok megfelelő filmet, amit megnéznék elejétől a végéig.

Elolvasom a leirást vagy trailert nézek és mindegyikkel van valami bajom. Pl egyik túl nyálas, nincs kedvem idealizált valóságtalan lávsztorit nézni, a másik túl komoly, agytornát igényelne, a harmadik horror, amit félek egyedül nézni.

Szó szerint eddig az összesbe belekötöttem valamiért és nem birom megnézni őket. Pedig valamit szeretnék.

Nem tudom miért van ez velem.

Veletek volt hasonló?


Olyan érzéshez hasonlitanám, mintha egyes fajtákat már "túlléptem" volna, túl semmirevalók. Illetve az a tudat is zavar, hogy kitalációk és a valóságban nem történik úgy semmi. 21n


2018. jún. 29. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Például imdb-n. Az oldalon, ha a keresőbe beírsz egy olyan filmet, ami korábban tetszett (például Eredet), akkor lejjebb görgetve kiadja az ehhez hasonló filmeket.
2018. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Facen van egy filmes csoport, Filmekről melyek pszichológiailag értékesek és érdekesek névvel. Ott csak minőségi mozikat ajánlanak. A bálnalovas voltam. 😘
2018. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Rotten Tomatoes

[link]

2018. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!