Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalk, hogy talaljam meg?

Anotalk, hogy talaljam meg?

Figyelt kérdés
Mai nap beszeltem ott egy Márk nevű fiuval, nagyon élveztem a beszélgetést mert tök ertelmes volt. De véletlen kileptem... hogy tudnam megtalalni? :(

2018. jan. 27. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sehogy nem tudod megtalálni...
2018. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos sehogy, ha egyszer kilépsz, annak a beszélgetésnek vége. Bár nekem volt szerencsém egyszer egy másik beszélgetés oldalon. Decemberben beszéltem egy pasival, januárban újra összehozott minket az oldal, tudtam, hogy ez egy jel. 3 éve együtt vagyunk. Szóval lehet reménykedni. :)
2018. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ah :( hatha az a baj h csak segítséget keresett es hat nem hinnem hogy újra feljön. :(
2018. jan. 27. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrség tudna ebbe segíteni. Elmész megmondod hogy Márk eltűnt,nem találod sehol és abban az esetben,ha kiskorú, amire sanda gyanum akkor azonnal elkezdik keresni.
2018. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azt azért vicces elképzelni, hogy a kérdező ma egész nap az előtt a szenny oldal előtt ül és mindenféle fura, perverz emberrel kezd el beszélgetni, hátha véletlenül mégis egymásba botlanak ismét, amire szintén elég kevés az esély. Értelmes emberek nem nagyon járnak oda, illetve ritkán...
2018. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ültem ott nem vagyok annyira elvetemült hogy ott üljek egész nap. Ez van az élet megy tovább.
2018. jan. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!