Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket tennétek...

Milyen kérdéseket tennétek fel magatoknak, amiről szeretnétek tudni hogy gondolkodtok pár év múlva?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy leírok (komolyabb) kérdéseket, megválaszolom egy videóban/word fileban, szépen eltárolom. Beállítok a naptárba egy "ébresztőt" mondjuk 1-2 év múlva ugyanarra a napra, megnézem a kérdéseket, újra megválaszolom őket és megfigyelem mennyire változott meg a gondolkodásmódom, sikerültek-e a célok, stb.

Ti milyen kérdéseket tennétek fel magatoknak? Ne olyanokat írjatok, hogy "mi a kedvenc színed" stb. Hanem pl hogy mi a terved, amit a közeljövőben el szeretnél érni, meg ilyenek, szóval amik kicsit elgondolkodtatóak.



2018. jún. 30. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen egyetemen vagy ?
2018. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem nem kellett leírnom ezeket,mert kb állandóan ezek jártak a fejemben mint egy mantra.

1.akartam egy sikeres vállalkozást.

2.száguldani akartam egy klassz verdával,miközben egí bizonyos zene megy jó hangosan és a mellettem ülő 10 pontos nő combjait simogatom.

3.egy szuper kéró,totálisan az én ízlésemre berendezve.


elértem mindet 29 éves koromra a többségét már előbb persze.

úgyhogy azóta már új terveim vannak.

2018. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: 16 évesen sajnos semmilyenen :(
2018. jún. 30. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
17 vagyok most
2018. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó ötlet:)

Le is írok párat.


Mostanra megtaláltad már azt amit csinálni szeretnél?

(Arra értem hogy milyen szakmát v egyebet amiből megélhetnék tudnák szívvel lelékel művelni nem csak a pénzért)


Hogy állsz az angol tanulással?


Lettek e már valódi barátaid?


Részt vettél e már egy igazi utazáson?


Mostanra képes lettél e már saját magadért élni?


És végül olyan ember lettél akire büszke vagy?

2018. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: ezek nagyon jók, köszi :)
2018. jún. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!