Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerületek már olyan helyzetbe,...

Kerületek már olyan helyzetbe, hogy nagyon kellett pisilni és nem volt lehetőség rá? Hogyan oldottátok meg? Volt ebből "baleset"? 23/l

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 00:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Volt sokszor.

De mivel mindig csak sörtől,rengeteg sörtől,így pont nem érdekelt hogy nem szabadna.

2018. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fish1 ***** válasza:
84%
Volt, helyfüggő, hogy épp hol jött rám. Végső esetben találtam mindig egy bokrot valahol, vagy valami hasonló helyet. Volt olyan, hogy a házunktól párszáz méterre már azt hittem, hogy nem bírom tovább és bementem a szántóföldre a búza közé :) Aztán amikor húzgáltam felfelé a farmeromat, befordult egy motoros a sarkon és pont telibe világított :D Azóta már nincs szántóföld, házak vannak ott. Városban meg úgy járkálok, ha tudom, hogy nem lesz lehetőségem kimenni, akkor keveset iszok előtte. Vagy keresek egy plazában klotyót, vagy bemegyek egy vendéglátóhelyre egy üdítőre + wc-re.
2018. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Busszal utaztam, egész úton kellett, pedig voltam előtte. Nagyon hosszú volt az út, de gondoltam kibírom. Éjjel érkeztem meg, egyből mentem volna a végallomáson a wcre, de nem üzemelt. Odamentem a buszvezetőhöz, hogy merre tudnék pisilni. Annyit mondott, hogy csak álljak oda a falhoz és eresszem ki. Először próbáltam keresni valami elhagyatott helyet, de mindenhol emberek voltak, végül azt csináltam amit mondott. Akkor már nem érdekelt, hogy néznek az emberek.
2018. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
86%

Volt, hogy nagyon kellet, de azt hittem hazaérek. Pont a bejárati ajtóban mikor kulccsal nyitottam az ajtót kijöttek az első cseppek. Volt valami fura érzés a dologban, így mivel már otthon voltam elengedtem.

Azóta nem centizem ki!

F

2018. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

"Baleset" még sosem volt belőle, de időnként volt már "behugyozok, befosok" gondolatom.


Olyan volt, hogy szabadtéri rendezvényen nem volt WC, elindultam a város kisebb utcáin és végig jött utánam egy csaj így nem tudtam hol megállni. Aztán bekanyarodtam egy másik utcába, egy beugró részen kiengedtem aztán ahogy fordulok vissza pont a lány elé ugrottam ki. Szerencsétlen meg halálra rémült, mert kb. olyan volt mintha direkt bevártam volna és elé ugrok :D


Erdőben is volt hogy olyan sok ember jött-ment a túrautakon, hogy még hugyozni se tudtam megállni. Ahányszor elővettem felbukkant valaki így gyorsan el is tettem :D


Vagy hasmenéses időszaknál le kellett szállni villamosról, 5 percet gyalogolni a tömegben egy plázáig. Ott persze mindenki a wc-re vár, meg egyikben nem volt papír sem, így kereshettem egy szinttel fentebb. Mindez zárás környékén, mikor már a takarító is elkezd a WC-ben mászkálni én meg olyan büdös fosást produkáltam mint még soha :D

2018. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Eddig mindig találtam erre alkalmas helyet.
2018. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Még kisikolás voltam, talán 3. osztályos, amikor az osztálytársaim egész nap nem engedtek ki wc-re. Egész nap tartogattam, alig ittam, és mikor már épp hazaértem volna, akkor a házunk előtt bepisiltem. Nagyon szégyelltem magam, de a szüleim még nem voltak otthon, így gyorsan kimostam (már amennyire egy gyerek tud mosni). Amikor anyukám rákérdezett miért csupa víz a nadrágom, azt hazudtam, hogy suliban ráömlött a festék és kimostam (a biztonság kedvéért ő is kimosta).
2018. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Volt ilyen velem is és baleset is volt belőle.Buszról leszállva történt.25F
2018. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dugóban ragadtunk. Baleset nem belőle, de baromi kellemetlen volt.
2018. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 erogeen ***** válasza:
89%

Volt baleset sokszor. Általában halogatom a WC- re mentést és előfordult hogy elszámoltam magam. Még otthon is időnként bepisilek, mert nem megyek el. Valamiért élvezem, ha pisilnem kell és a bepisilés közeli állapot is felizgat. Valahogy jól esik tartogatni, de ennek időnként ,,baleset” a vége. Sok ember van hasonlóan, mint én, sokan tartogatnak. Lehet h ezt betegeknek tartjátok, de nem az. Ez egy irányúltság, fétis.

A is nagyon felizgat, ha látom, hogy egy lánynak pisilnie kell.

Jó lenne egy ilyen partner...

F

2018. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!