Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerületek már olyan helyzetbe,...

Kerületek már olyan helyzetbe, hogy nagyon kellett pisilni és nem volt lehetőség rá? Hogyan oldottátok meg? Volt ebből "baleset"? 23/l

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 00:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Volt már ilyen balesetem egyszer, még fiatalabb koromban egy nyaralóban partyztunk, és irgalmatlanul berúgtunk aztán ki is dőlt mindenki. Hajnalban arra keltem, h mindjárt bepisilek, de hirtelen azt sem tudtam hol vagyok. Mire nagyjából sikerült körvonalazni, h mi a helyzet, már csak úgy tudtam megmozdulni, h a kezemet a nunimhoz szorítottam. A wc persze nem az épületben volt, hanem a telek másik végén a nyári konyha mellett. Át kellett lépnem két emberen, de az ajtó nehezen nyílt, ahogy megrántottam éreztem, h becsorog egy pici. Kiértem a teraszra, de volt ott 5 lépcső fok, és mivel még aznapos voltam egy picit megszédültem, lecsúszott a lábam, reflexből elkaptam a korlátot, akkor megint beszaladt egy kevés. Azután kb szaladtam a wc-ig, de nem nyílt az ajtó, rá volt fordítva a kulcs, mire nagynehezen sikerült kinyitni becsurgott még egy pici, és nem is sikerült már teljesen visszatártani, éreztem ahogy először csakapró cseppek formájában majd egyre erőteljesebben megállíthatatlanul ki fog zúdulni. Közben ahogy beléptem a helységben menet közben toltam le a ndrágom a bugyimmal együtt, és kb ráugrottam a wc-re. Akkor már csak ellazultam, és vagy 2-3 percen keresztül csak pisiltem. Ha nem is az életem legnagyobb megkönnyebülése volt, de a top 5-ben biztos benne van. :D Jah, és a részegek szerenvséje: aktuális volt, h megjöjjön a havim, ezért valamikor este raktam be egy betétet, így az a 3 adag amit nem sikerült vissza tartani, nem a bugyimat, és a nadrágomat áztatta el, hanem a betétet. Mondjuk azt jócskán, mert eléggé nedves maradt a teteje, és amikor tekertem össze, oldalt szivárgott is belőle a cuccos. Szóval hajszál híján ugyan, de megúsztam a komolyabb "balesetet", be is pisiltem meg nem is... :D Persze többiek ezalatt végig aljdtak így senki nem tudott az egészről semmit, én meg érthető módon nem feszegettem a dolgot.

Egyébként volt még pár olyan alkalom, amikor amikor nagyon kellet pisilni, és nem volt egyszerű megoldani, de azok meg sem közelítik ezt az esetet!

2018. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah az lemaradt, h: 30/n
2018. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!