Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek azokkal az...

Hogyan viselkedjek azokkal az emberekkel akik kibeszélnek?

Figyelt kérdés
Nem tudják,hogy tudom,hogy kibeszélnek, előttem jópofiznak. Most úgy alakult hogy velük kell lennem 3 napot, de nem akarok hozzájuk szólni,mert tudom,hogy úgyis csak kiforgatnák a szavaim. Ráadásul ha egy társaságban vagyunk annyira figyelnek,hogy már zavaró. Nem csináltam semmi velük, nincs okuk erre,csak más a gondolkodásunk. Hogy viselkedjek? Legyek kedves vagy ignoráljam őket?
2018. máj. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélsz velük privát dolgokról, csak a legszükségesebbekröl. Akit ugyanis ki lehet beszélni, azt azért, mert eleve ö mesélt magáról olyasmiket, amik nem tartoznak másokra.
2018. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

1# Ez nem pontosan így van, bárkit kibeszélnek bármiről, bármilyen pletykát szőnek köré, vagy amit hallanak róla, azonnal csámcsognak rajta. Ez ilyen sajnos.


Magamat ismerve biztos nem nagyon szólnék hozzájuk, de azt hiszem a helyesebb az lenne, ha normálisan viselkednék velük, nem érdekelve, hogy miről fognak dumálni velem kapcsolatban. Mindegy mit csinálsz, úgyis téma leszel, szóval akkor legalább azt a 3 napot ne tedd pokollá magadnak.


Egyébként hogyha mástól hallottad vissza, hogy kibeszélnek, akkor az is egy opció, hogy valaki erősen keveri a sz*rt.

2018. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet az ilyenekkel semmit kezdeni. Ha ignorálod őket akkor is kitalálnak rólad mindenfélét.


Volt egy osztálytársam akivel sose beszélgettem úgy igazán, csak felszínesen, szinte látásból ismertük egymást, mégis egyszer a mosdóban voltam, (ő nem tudott erről) és hallottam ahogy bent telefonált valakivel. Rajtam röhögtek, hogy egy új rózsaszínű táskám van.


Szerintem ne ignoráld őket, de ne is mesélj túl személyes dolgokat

2018. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mástól hallottam, úgyhogy a sz***kavarás kizárva.
2018. máj. 28. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy darabig eltűrtem az ilyeneket,de milyen beszélgetés már az,amikor azt kell figyelnem mit mondok,nehogy elmondja valakinek.Megoldottam a végén egyszerűen,köszönésen kívül nincs már kontakt.
2018. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lehető legtöbb ember ilyen, szóval megoldás nincs.
2018. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!