Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondjatok olyan munkát, ahol...

Mondjatok olyan munkát, ahol nem kell emberekkel érintkezni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Pl., ha ravatalozóban dolgozol, akkor élő emberrel nem nagyon kell érintkezni.
2015. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
otthon készítesz valamit, és árulod az interneten. akár programozó. gyári melóknál betanulás után sokszor egész nap nem muszáj senkihez szólni, néha persze elkerülhetetlen. gátőr. farmer melók, Dániában egyedül egy sertéstelepen
2015. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az jobb lenne, ha nem ez lenne a cél. Te sem ezt akarod, nemde?
2015. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen módon és kikkel?

Ha vevőt, pácienst, ügyfelet stb. nem akarsz látni magad körül, az könnyen megoldható, ha háttérmunkás vagy valahol, pl. egy irodában. Ha kollégát, főnököt sem akarsz, az már nehezebb ügy. Esetleg úgy kivitelezhető, hogy gyártasz vagy termelsz valamit, amit egy ember mindig megvesz tőled vagy elad helyetted.

2015. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De, pont az a cél h ne lássak se főnököt, se kollégát, se ügyfelet.
2015. jún. 13. 22:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig a kamionsofőr a legjobb ötletem.
2015. jún. 13. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr kavicsbányában műszak után, dobálhatod a varjúkat.
2015. jún. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kamionsofőrnek is kell érintkeznie emberekkel, hiszen ha felveszed/lerakod az árut, akkor be kell jelentkezned az adott céghez, vagy ha mondjuk nem pontos a cím, akkor is a megadott címnél oda kell menni érdeklődni.


egyébként nem vagy egyedül, én is hasonló helyzetben vagyok, bár annyira nem vagyok zárkózott, fiatal vagyok még amúgy, eddig pizzafutár voltam egy ideig, ott is inkább kolléga szinten volt nálam az, hogy mennyivel jobb lenne, hogyha ne kellene szóbaálljak velük, a vendéglátásban azért kell egy fajta embernek lennie ahhoz, hogy úgy jólérezze magát egy ilyen környezetben.


kívülálló emberekkel számomra(meg gondolom mindenkinél) inkább az olyan munkakörök a zavaróak, ahol te egy céltábla vagy, és más hülyesége miatt te kapod a fejmosást.

sajnos általános munkásként kevés olyan munka van, ahol nem ez a történet, bizonyos körökben még a segíteni igyekvő mentős fejét is leordítják, nem feltétlenül az idegesség miatt, hanem mert ilyen családból jött.

2015. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, pont ez a baj, hogy még ha pozitívan is állsz az emberekhez, mindig akad pár, aki rajtad akarja kiélni magát. És szinte az összes főnök ilyen k*va okosnak képzeli magát.
2015. jún. 14. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Juhász :-)
2015. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!