Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet sokak szerint hulye...

Lehet sokak szerint hulye kerdes, de erdekel a velemenyetek! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Tegnap este kint voltunk a baratommal. Mindig amikor elvalunk, mondjuk egymasnak "majd irj ha hazaertel". Ez igy is volt. Amikor a kapuba voltam akkor irtam baratomnak hogy ,,hazaertem,,

(A telefonom altalaban a szomszed wifijehez csatlakozik amikor a kapumba vagyok.) Na igen. Amikor irtam neki akkor toltott par mp-t utana elkuldte (emlekezetem szerint). A baratom kerdezte: "merre jarsz?" mondom: "itthon vagyok". Azt mondta "jol szoltal amugy de mindegy:))" mondom "nem mondtam?" Azt mondta "nem". Visszaolvastam a beszelgetest es az uzenet amit irtam hogy "hazaertem" nem volt ott, pedig a telefonom azt jelezte hogy elkuldtem. Baratom szerintem megharagudott vagy szarul esett neki, de en teljesen abban a hitben voltam, hogy elkuldtem es el is olvasta.. Hogy mondjam el baratomnak ha esetleg megharagudna? Kerdeztem tole, hogy haragszik-e, nem ir vissza mert alszik, na mindegy. Mi errol a velemenyetek? Ne haragudjatok meg ha ez ,,ertelmetlen baromsag,, de nem tudok vele mit kezdeni, ne iteljetek el! :/


2018. júl. 2. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi ez miatt nem fogtok szakitani :)

Amugy aranyos vagy kerdezo.

2018. júl. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Ezt mi alapjan irtad?☺

2018. júl. 2. 02:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Írd le azt neki, amit nekünk is.

Magyarázd el neki, mit hittél, mit gondoltál, hogy tudja mi is történt, és ne higgye azt hogy leszartad őt.

Ennyi. Szimpla őszinteség, szimplán leírod az igazságot.

2018. júl. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hogy ilyesmin eszed magad :D Te elkuldted,es nem hazudsz,ha ezen bedurcazik a baratod az az o baja.Ha tudna,hogy ezen eszed magad elszegyelne magat.

Az ilyen no tud igazan szeretni,mint te!

(persze remelem,hogy no vagy :D)

2018. júl. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

No offense, de kétlem, hogy a Kérdező "nő" lenne, inkább tűnik 14 év körüli lánynak.:D

Szerintem teljesen felesleges ilyen apróságokon leállni kattogni, és problémát generálni. Ha még ma is érdekelni fogja a téma, elmondod neki, hogy mi történt, ha nem hiszi el, az az ő baja.

2018. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem aranyos, inkább gyerekes, sőt óvodás. Bocs.
2018. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nehogy gyomorgörcsöd legyen, néha előfordul az ilyesmi. Mondd el neki őszintén mi volt, biztos nem lesz baj.
2018. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért használod mások szar, akadozó Wifi kapcsolatát? Ha saját gyors mobilneted lenne, akkor nem fordulna elő ilyen.
2018. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
KÉPERNYŐFOTÓ. Elkuldod neki, es el van intezve a dolog.
2018. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat! :)

Soha nem voltam meg ilyen szituacioba es kicsit ideges lettem, es hirtelen tehetetlen.:')

2018. júl. 2. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!