Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemenyetek szerint melyik...

Vélemenyetek szerint melyik könnyebb egy egyetem vagy egy főiskola és még annyi, hogy milyen a turizmus-vendéglátás szak? Sok a matek ott?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha diplomás munkanélküli akarsz lenni akkor tökéletes.
2017. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs már lényeges különbség az egyetem és főiskola között, alapszakon ugyanolyanok. Nincs sok matek, de nem is ad hasznos végzettséget.
2017. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Nincs mar olyan, hogy foiskola
2017. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, javaslom nézz utána a fogalmaknak, mert a kérdésednek így semmi értelme. Az hogy egy intézmény főiskola vagy egyetem, nagy vonalakban azt határozza meg, hogy milyen típusú képzéseket indíthat. Tehát ha veszünk egy valamilyen alapképzést, az teljesen ugyanaz lesz egy főiskola vagy egy egyetem esetén. Nem lesz az egyetemi azért nehezebb, mert az egyetem, vagy bármi hasonló.
2017. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. nov. 19. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!