Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez elitelendo? Mi...

Szerintetek ez elitelendo? Mi a velemenyetek? A poszt iroja szerint ez gonosz, aljas dolog, de ti vajon hogy cselekednetek? Link a kiegeszitesben.

Figyelt kérdés

"A fiúk arra számítanak, hogy a profilképen levő, csinos és vékony lánnyal találkoznak majd, ehelyett egy igencsak túlsúlyos hölgy fogadja őket. A reakciók önmagukért beszélnek: volt, aki megkérdezte a lányt, hogy terhes-e, van, aki kikéredzkedik a mosdóra, aztán felszívódik, és olyan is volt, aki benyögte, hogy igazából házas, és lelépett."


Szerintetek is gonosz dolog igy lelepni, ha nem az az ember van ott, aki a profilkepen volt, amikor meg csak a neten ismerkedtek? Vagy teljesen jogos reakcio?

Szerintem jogos reakcio, bar nem ilyen sunyin, hogy mondjuk szo nelkul lelepnek.


Video linkje:


[link]



2015. jún. 26. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

A mai fiatalok sajnos ilyenek.A fiúk melegedő,balf***sz,ecsetfejű,igazából ízléstelen görények.

A lányok pedig túlsminkelt,minirib**@ncok,akik vezetőknek érzik magukat.

2015. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hazugás rosszabb.
2015. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem néztem meg a videót.


Ha valaki átb-sza a másikat, egy profil képpel, akkor tökmindegy, hogy lép le a másik.

Akárhogy leléphet, hiszen egy hazug sunyi félrevezetés áldozata lett, így a másik fél semmit nem szólhat, ha pont ugyanezt a hazug sunyi viselkedést kapja vissza.


sőt, akinek ezek után van a képén bőr még "panaszkodni" annak javaslom, szépen menjen haza, köpje szembe magát, aztán gondolkozzon el azon, hogy mi is egy kapcsolat alapja.

2015. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Én is 3-as véleményén vagyok.
2015. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Csak azt kapja a profilképen lévő, amit megérdemelt!
2015. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondom, hogy szép reakció a srácoktól, de az sem fer, hogy valaki ilyen nagyot hazudik. Jó nyilván profilképnél valamennyire minden lány "megtévesztő" (nyilván vannak kivételek is) mivel a smink sokszor nagyon sok mindent "eltakar" vagy "kijavít". De azért, hellyel közel mégiscsak egy frissebb reálisabb képet képet megosztani magunkról.

Meg miért nem lehet őszintén megmondani, hogy kicsit molett? Most ha olyan a srác így is úgy is érdeklődni fog. Ha meg nem hát... most mondjam azt az ő vesztesége? Én nem is értem, hogy ilyen esetben egy lány miért akar olyannal összejönni, aki nyilvánvalóan csak a külsőségekre hajt. De mindegy...

2015. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
en is igy gondolom, szerintem pont az az alszentseg, hogy a poszt iroja ugy velekedik, hogy milyen szemetek a ffiak, hogy ott hagyjak a csajt.
2015. jún. 26. 21:55
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel sincs baj!

Látod, az emberek szinte mindegyike, kivétel nélkül másképp gondolja, és ennek hangot is adnak, kommentek formájában.


És biztos, hogy máshova is érkeznek kommentek.


Úgyhogy végül fordítva sült el a dolog, pont azzal, hogy ilyen módon akarta bizonyítani hogy mekkora szemetek a férfiak, gyakorlatilag pont azt bizonyította, mekkora szemetek a nők.

Most verheti a fejét a falba, hogy lehetett ilyen hülye. :)

Már ha van annyi esze, hogy egyáltalán felfogja, mennyire hülye, és szánalmas provokátor valójában.

2015. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Én sajnálom attól még a lányt.A való életben is nem talál magának párt.És csak egy közösségi oldalon beszélgetett pár fiúval,úgy gondolta hogyha megismerik őt,akkor nem fogják bánni hogy túlsúlyos.Sajna ez nem jött össze,de mind1...
2015. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Én láttam a videót még korábban. Szerintem átverni másokat képpel egyrészt illetlenség másrészt ostobaság, mert nyilván rájönnek. De szerintem a férfiak is gázak a videóban. Mert ha valaki azt mondja, hogy "bocs nem ezt vártam", az oké. De emlékeim szerint ez egyik férfi pl. azt mondja, kimegy a mosdóba. Ez milyen gyerekesség? Én pl. nem állítom magamról, hogy ilyen esetben belemennék egy második találkozóba, mert szerintem nem szép átverni a másikat. De lehet, ott maradnék a végéig, ha egyébként tud teljes mondatokban beszélni az illető. (Ismerkedtem már olyan férfival, aki mindenre azt tudta csak mondani, hogy lol...) Szóval ha már valaki nem várja végig a randi befejezését, és egyáltalán nincs kedve a másikkal lenni, akkor mondja meg, hogy bocs, nem ezt vártam, átvertél. De mi ez a gyerekes hülyeség, hogy kimegy a mosdóba? Ez baromira gáz.


22/N

2015. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!