Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész nap?...

Mit csináljak egész nap? Nagyon nagyon unatkozom.

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és végeztem a vizsgáimmal, és rögtön miután letettem az utolsó vizsgámat, jelentkeztem néhány állásra, de még nem jelentkeztek. Van egy munka, ahonnan szóltak, de még nem lehet menni, mert még nincs munka. Nem tudom hogyan töltsem el a napjaimat addig, amíg nem megyek dolgozni. Itthon már mindent megcsináltam: kertet, lakást stb. és már ötletem sincs mit lehetne. Sütök, főzök is minden nap, de az csak 1-2 órát vesz el. Nem szeretek passzív lenni, és már teljesen megőrülök itthon. Valaki tud nekem tippet adni hova mehetnék, mit csinálhatnék? 21/N

2018. júl. 2. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasizz be.
2018. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik dolog. Van egy srác, akivel úgy néz ki, hogy összejön, de már annyira unatkozom, hogy rögeszmésen figyelem mikor ír, és már kb engem zavar, szóval valamit nagyon gyorsan kell csinálnom!
2018. júl. 2. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Engem az olvasás órákra leköt. Ha téged nem, akkor menj el sétálni, azzal is eltelik az idő.
2018. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

menj el moziba, múzeumokba, amire eddig nem volt időd

egész napos túrázás

2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez mind olyan, amit nem csinálnék egyedül. Barátaim pedig nincsenek, mert eddig mindig a tanulás volt az első.
2018. júl. 2. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Csak úgy lesznek barátaid, ha kimozdulsz. Vagy neten is kereshetsz, de az nem olyan.
2018. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Bushcraft
2018. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van kerted, barkácsolj. Én raklapokból készítek kerti kiülőt és medencét, jő móka.
2018. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*jó

A raklapok a kiülőhöz ingyen voltak a régi ágyunkból (raklapágy) csak a díszpárnák és a festék kerül pénzbe. A medencéhez 10-12 db raklap kell és OSB lap, pvc, szögek, csavarozó meg kézügyesség. Az enyém 1.5 m mély lesz és a régi medencénkből áttesszük a szűrőt bele. Emellett fogok még kutyakennelt csinálni a másik telekre raklapokból.

2018. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az internetről szedtem az ötleteket :)

Tudom még javasolni a magaságyás készítést amit fóliával le tudsz takarni így ősszel is tudsz egy-két zöldséget vetni pl hagymaféléket, karotela répát stb ezek áttelelnek és hamarabb lesz termésed.

2018. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!