Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, itt a...

Nincsenek barátaim, itt a nyár és unatkozom egész nap. Hogy oldjam meg hogy legyenek? 19F

Figyelt kérdés
16éves koromig voltak, aztán lehet hogy én nem gondolkodom normálisan, de egy páran elköltöztek. kb 15db füvezik éjjel-nappal, és inkább elkerülöm őket.Addig én meg csináltam B,A jogsit vettem egy autót, egy motort, balatonon még nyaraló is van. lehetne menni de nincs kivel.

2016. júl. 24. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Miért nem füvezel te is?

Jaa, hogy a média telepakolta a fejed, hogy kapudrog.. :/

2016. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
A nyaralót is te vetted? ;P
2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azért nem drogozok, mert látom a régi ismerősökön hogy amíg én kocsira gyüjtöttem azt ők elszívták. :D és nem arról van szó, dohányzok, de kicsit más az árfekvése a 2 őnek. :D

A balatoni nyaraló családi de az én nevemen van. :D

2016. júl. 24. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát, pedig már barátkozni akartam veled, de így, hogy nem te vetted a nyaralót... :)
2016. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem próbálsz meg interneten? Nekem is így sikerült most egy nagyon jó fej sráccal megismerkednem.
2016. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert vagy sose lesz élő kontaktus vagy mert az egyik sopronba lakik a másik kecskeméten stb.
2016. júl. 24. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akivel megismerkedtem sem a szomszéd településen lakik hanem az 50 kilométerre levő Miskolcon. Ennek ellenére egyszer már összehoztunk egy találkozót élőben. Amúgy sosem gondoltam volna, hogy valaha is sikerül a neten olyasvalakivel megismerkedni akivel élőben is tudunk találkozni. Ráadásul ő küldött először levelet. Bár valószínűleg nem fogunk tudni minden hétvégén találkozni de még is csak jó érzés, hogy van valaki akivel legalább néha el lehet majd koncertekre járni. Szóval szerintem érdemes próbálkozni.
2016. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Járj Mondocon-ra!!! Ha látsz egy ismerős karaktert menj oda hozzá, készíts közös képet vele, beszélgessetek, mond el a szitudat, ott nagyon nyíltak az emberek! Itt a mondocon oldala: [link]

Sajnos majd csak ősszel lesz az őszi mondocon, a hungexpo-n.

Esetleg a munkahelyeden... Ha jó kisugárzásod van, bármi megtörténhet. Sok sikert! :)

2016. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majdnem akartam írni, hogy ha unatkozol és szeretnél valakivel beszélgetni, akkor nyugodtan írj, de pont Kecskeméten élek, szóval akkor kiestem?:D

18/L

2016. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!