Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, itt a...

Nincsenek barátaim, itt a nyár és unatkozom egész nap. Hogy oldjam meg hogy legyenek? 18F

Figyelt kérdés
16éves koromig voltak, aztán lehet hogy én nem gondolkodom normálisan, de egy páran elköltöztek. kb 15db füvezik éjjel-nappal, és inkább elkerülöm őket.Addig én meg csináltam B,A jogsit vettem egy autót, egy motort, balatonon még nyaraló is van. lehetne menni de nincs kivel. ha esetleg összegyülnénk korunkbeliek egy 4-5en szervezhetnénk valamit. mert megöl az unalom és a kalandvágy. :D

2016. júl. 24. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, 19F. :D
2016. júl. 24. 18:58
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Amig masok ennyi idosen elik az eletuket, te mar felnott probalsz lenni, ezert nincsenek barataid. Probalkozz idosebbeknel, vagy te is szallj be hulyesegekbe amit a korodbeliek csinalnak. Nekem bejott.
2016. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a probléma, nem mondanám hogy strébergyerek lennék, mert dohányzok, havonta egyszer kétszer, szombatonként iszok a kollégával. egyszerűen az én meglátásom szerint normális életet élek. nem akarok belemenni ezekbe a drogos történetekbe mert kívülről látom hogy ők sem tudnak kiszállni. nem a nő hiányzik mert van sokéve. csak egy fix társaság akikkel például pénteken lecuccolunk balatonra és egy három napot tökömtudja, vizibiciklizünk, este csinálunk egy bulit, sütögetést elmegyünk kirándulni. stb. :D azért vettem egy 600as motort hogy eltudjak menni 40es csávókkal motorozni ilyen 4-5 ezer km-es túrákat. ez tök jó. de csak kéne valami korombeli társaság. csak normálisat nem találtam még eddig.
2016. júl. 24. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én meg mennék itthonról ahova lehet, csak sajna olyan vagyok mint a templom egere:D amúgy ilyen random dolgokban mindig benne lennék, csak így látatlanban kitudja lehetne veled pl úgy ökörködni mint a jelenlegi haverjaimmal, meg hogy kijönnénk-e, szerintem érted:D
2016. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze.:D ezt csak személyes kontaktus után lehetne. kitudja mi lenne belőle. :D de tényleg jó lenne ilyen random menet. :D
2016. júl. 24. 19:14
 6/6 anonim válasza:
75%

Igaz hogy lány vagyok de nagyon hasonló gondokkal küzdök! A baratam dolgoznak, én pedig az utolsó szabad nyaramat szeretném kiélvezni még munka előtt :D

20/L

2016. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!