Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz SMS-ben lemondani...

Nagyon gáz SMS-ben lemondani egy állásinterjút? 16L

Figyelt kérdés

Nagyon kedvesek voltak tényleg de nem tudok munkát vallani és vissza mondtam meg 3 másikat is 2 telefonon 3ikat nem értem utol azért smsben szóltam .

Nagyon gaz ha a mostanit smsben közöltem és az interjú a mai napon lett volna?

Meg ez a munka komolyabb lett volna egy ingatlanirodaban és nagyjából ertek az ilyen dolgokhoz, közgazdaságot tanulok de kitudja fel vettek e volna



2018. júl. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Egy próbát megér ez komoly lehetőség 16 évesen, nyugi ha be is égsz akkor is annyian lesznek még hogy nem fognak emlékezni rád, okkal hívtak be interjúra. Ha komoly oka van és nem csak a félelem akkor hívd fel őket vagy küldj egy emailt.
2018. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen
2018. júl. 3. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

igen gáz, ha telefonon beszélted meg az interjút velük, akkor úgy is illik lemondani. nem kell magyarázkodni, csak megmondod, hogy "köszönöm! már nem aktuális. Viszont hallásra!" semmit se fognak kérdezni.

ha sms-ben kaptál időpontot, vagy e-mail-ben, akkor ott válaszolj rá.

2018. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Igen gáz. Már eleve az gáz, hogy az interjú napján mondod le.

Próbálkozni kellett volna többször hívni, végső esetben e-mailt írni

2018. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!