Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bunkóság sms-ben lemondani az...

Bunkóság sms-ben lemondani az állásinterjút?

Figyelt kérdés

Telefonon felhívtak egy cégtől,hogy szerdán menjek be hozzájuk állásinterjúra.

Azt mondtam,hogy rendben elmegyek szerdán,erre fel kedden jön egy sms,hogy bocs de mást vettünk fel.


2016. aug. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

jobb mintha potyára mentél volna oda.

amúgy se lett volna 100%, hogy felvesznek, szal szerintem korrekt.

2016. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, először azt hittem, Te akarod lemondani. Nem 🙅 hogy bunkók, de gerinctelenek voltak. Legalább felhívtak volna, még akkor is, ha átvertek. ☹
2016. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Igazából örülj neki... Megtehették volna azt is, hogy készülsz, utazol, valami unott HR-es meghallgat aztán "majd értesítenek" és soha nem hallasz felőlük többet. Legalább megspóroltak neked egy utat.
2016. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
ŐSzintén, nem mindegy? Szóban is csak ezt mondták volna. Legalább nem volt fölösleges utad.
2016. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szevid válasza:

Én pár hete voltam egy olyan helyen, ahova nem is jelentkeztem, ők találtak meg. Mondhatni jo elojel...

Rendesen keszultem, majd megjelentem a megbeszelt idopontban.

Minden tokeletes volt, remek hangulatban telt az interju, ugy bantak velem, mintha evek ota naluk dolgoznek. Kaptam egy feladatot, megoldottam, a bent levok mindegyikenek az volt a reakcioja, hogy pont ilyen embert keresnek. Kicsit meg beszelgettunk, majd azzal valtunk el, hogy ertesitenek, ha meghoztak a dontest, pobtosabban az egyik interjuztato fog felhivni, aki amugy miutan kikisert, megerdeklodte, hogy mi roluk a velemenyem. Minden ugy jott le, a viselkedesuk teljesen olyan volt, hogy itt csak pozitiv visszajelzest kaphatok.

3 nap telt el, mire egy delutan az egyik kis gyik gyakornokuk, akinek minden egyes leirt szaván sir a magyar helyesirasi szotar, kuldott egy emailt, hogy mast vettek fel. Azok utan, hogy mennyire eloadtak magukat, es konkretan hitegettek, meg ugyebár nekem az ut is penz volt. Szoval ha bunkosagot keresel, egy ilyen szituacio inkabb az, teged csak megkimeltek egy felesleges izzasztastol, ha mar ugy is tudtak, hogy mast vesznek fel, orulj, hogy nem rangattak be potyára.

2016. aug. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!