Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mik a jelei annak, ha valaki haragszik rád? Hogyan lehet felszìnre hozni a sèrelmènek az okát?
2018. júl. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a kommunikáció nevű csodálatos dolgot! Megkérdezed tőle, hogy haragszik-e. Persze, lehet tagadni fogja, vagy ignorál. Ez pl. lehet egy jel, ha ignorál.
2018. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden emberi kapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet.

A kommunikáció hiánya, a sunnyogás, a konfliktuskerülés, őszintétlenség kizárja a kölcsönös tiszteletet.


Én egyszerűen elengedem az életemből az olyan embereket, akik orrolnak, akik nem hajlandók tisztán, világosan megfogalmazni, hogy mivel nem értenek egyet és nem képesek asszertíven megbeszélni, stb. Aki képes azért ignorálni, hogy "szállj már magadba" "gondolkozz egy kicsit" stb, ha meg direktben bekérdezel, akkor meg jön a "hagyjuk" című műsorszám. Az ilyenekért nem kár. Meg azokért sem, akik képesek ezt a duzzogást és orroló neheztelést cipelni időtlen időkig és nem hajlandóak az álláspontok közelítésére.


Én mindenkinek azt mondom, hogy felelősséggel tartozom a SAJÁT VISELKEDÉSEMÉRT, de az, amit a másik fél ráültet, az NEM HOZZÁM TARTOZIK. Ha pedig valami sérti őt és "nem vettem észre magam" (mert pl más az értékrendünk) akkor meg kell beszélni. Az orrolás és ilyen feszkó gerjesztések nálam azt váltják ki, hogy az illető érintőirányban repül az életemből kifelé.

2018. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 4. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vicsorít és a fogsorát mutogatja felemeli a hangját, akkor valószìnűleg haragszik rád az illető. Esetleg bunkón viselkedik veled, a megszokottól eltérően, durvân bánik veled.
2018. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!