Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is képtelenek vagytok...

Ti is képtelenek vagytok fürdőruhát venni magatoknak?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok,nők válasza érdekel. (Ha esetleg az erősebb nemnek is meggyűlik a baja a vásárlással,természetesen ők is érdekelnek.)


Én fiatal lány vagyok,túlsúlyos,de nem 100 kg,szóval ne lógó hasat és bőrt képzeljetek el. Május óta nézegetem a fürdőruhákat. Felpróbáltam 6-7 darabot,semmi biztató. Nem voltam annyira elkeseredve,majd úgyis találok. Most nyár közepe van,végigjártam az elérhető távolságra levő boltokat,és azt hiszem nem megyek idén strandolni,ugyanis nem találtam elfogadhatót. Arról már lemondtam,hogy én szexi leszek,szimplán csak tűrhető szeretnék lenni,de nem megy. 5 bolt,mindegyikben próbáltam legalább 5 darabot,kb. 4 féle fazont,a pirostól kezdve a citromsárgán át a feketéig mindent,és a kb. 30 fürdőruha közül,ami 2018-ban megfordult a kezemben 1(!!!) darab volt,amiben mutatkoztam volna emberek előtt,de azt sem tudtam végül megvenni,hisz még abban is rosszul éreztem magam.


Nálatok is lelki tehernek számít emiatt a strandolás?


2018. júl. 4. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én azért találok nagyon nehezen, mert vékonyabb vagyok az átlagnál. Úgyhogy átérzem, nem egyszerű. :/
2018. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lelki teher nekem, igaz, én nem vagyok se túlsúlyos, és elég magabiztosnak mondom magam, pedig azért nekem sem olyan alakom van, hogy "hű, de szexi".

Igazából azt tudom tanácsolni, hogy próbálj ne figyelni másokra, ha zavar, hiszen ez a te strandolásod, neked kell jól érezned magad. :)

Mellesleg, a Decathlon-ban elég jó fürdőruhák szoktak lenni, én is általában onnan veszek.

2018. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Erre az a megoldá, hogy ruha nélkül mész be...és röhösz a férfi társaimon akik nem tudnak majd kijönni a vízből mert a párjuk észreveszi az álló faxukat. Vagy valaki más...
2018. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
*megoldás :D
2018. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy a mai kor idealjanak megfelelo alakom van, de en is ugyanigy nyuglodok vele. Nem vagy egyedul, szerintem a tobbseg igy van vele.
2018. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jarj nudista strandra.

N

2018. júl. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is túlsúlyos vagyok, nálam ez nagy, de lógó mellel is párosul... fúúúú. Nekem nem is annyira azzal van a bajom, hogy hű, de rosszul érzem magam benne és nem akarok kimenni, hanem hogy alig találni olyat, ami nem nagymamás, de rendesen tartja a melleimet. Mert vagy nagyis van, vagy olyan, ami olyan fazon, hogy csak a szilikonmellűeknek és a túlsúlyosakból is a szuperarányosaknak áll, csak jól, mert itt kivágott, ott kivágott, hasnál ráncolt, túl vékony a pántja, hátul túlzottan kivágott...
2018. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is utállom a fürdő ruhát. Pólóba fürdök és rövid gatyába.

Nekem az a bajom,hogy egyszerűen olyan érzésem van,mintha egy alsóneműben lennék. Plusz egyesek nem bírnak magukkal,és bámulnak,meg fülytülnek,ami szintúgy számomra kellemetlen..olyan mintha egy tárgy lennék amit kötbe állnak a turisták és nézik ,aztán arról sutyorognak ,hogy mik a hibáim,vagy épp mi tetszik nekik rajtam.

Ezért már nagyon nem is járok strandra. Vagy ha muszály,akkor is inkább ruhát veszek fel és úgy megyek be.azt nem érdekel hányan néznek hülyének.

2018. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!