Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennyi ideig "tartatok"...

Ti mennyi ideig "tartatok" haragot es mi az a dolog, amit mar keptelenek vagytok toleralni/megbocsatani?

Figyelt kérdés
Akar barati vagy szerelmi kapcsolat.
2013. dec. 20. 21:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha valaki ok nélkül utál vagy lenéz, lealáz.Ilyenkor örökre megmarad a harag.Egyebeket pár perc-pár óra alatt megbocsátok.
2013. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lealacsonyítóan kezelnek, vagy ha igazságtalanul ítélkeznek:)
2013. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én eléggé haragtartó vagyok,viszont ok nélkül nyilván nem foglak gyűlölni...
2013. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%

Attól függ, hogy mit tett. Valamikor hamar megbocsájtok annak a valakinek, de persze van amikor sokáig vagyok rá mérges.

Egyszer 15évesen ültem a padon(alacsonypad) és az akkori legjobb barátom a fejemre szándékosan rádobott egy hatvan kilós havert. A fájdalomtól kikönnyedzettem. Úgy kiröhögött és megalázott, hogy csak na. Ezt nem bocsájtottam meg. Ráadásul előtte vol egy másik nagy hülyesége... Van egy mondás: megbocsájtok, de nem felejtek. Vagy valahogy így hangzik. És nagyon is igaz, de nem lehet mindent megbocsájtani. Pl. a fent említett pèlda, szerelem terén megcsalás, fontos dolgok eltitkolása (pl egy nő részéről eltitkolt terhesség vagy ha egy a másik félnek egy másik ember belép az életébe vagy akár bármilyen gond és lelép, miközben a másik szarban van) és stb.

Tehát ezeket én már nem tudom megbocsájtani.

18/l

2013. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gonoszságot és rosszindulatot nem tudom megbocsátani semmilyen kapcsolatban.

Párkapcsolatban pedig a megcsalást nem tudnám.

2013. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megalázást, a beszólásokat, ha ártatlanul vádolnak és rám fognak olyasmit, ami messze áll tõlem, ha valakiben benne van a rosszaság és azt rám irányitja. Megbocsájtok, de nem felejtek!
2013. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bánszki Csilla ***** válasza:
nálam ez a személytől függ, például férfiaknak sokkal könnyebben megbocsátok, mint lányoknak. Apukámra és a szerelmemre soha nem tudtam fél óránál tovább haragudni, de az anyámmal teljesen megszakítottam a kapcsolatot és a volt legjobb barátnőmmel is. Bár az is igaz, hogy apámra és a szerelmemre mindig számíthattam és ezért a kisebb nagyobb hibáikat tolerálom. Az egyetlen dolog amit soha nem tudok megbocsájtani, ha kihasználnak, és ha szarban hagynak. pl volt egy legjobb bnőm, akinek mindig rohantam vigyáztam a gyerekére, hogy ő közben el tudjon végezni a kutyakozmetikus képzést, mert senki másra nem számíthatott, a pasija meg verte, és azt akartam, hogy a saját lábára álljon, és aztán az volt a hála, hogy amikor sikerült neki, akkor már ha kerestem, sose ért rá és közölte hogy a kutámat is máshoz vigyem nyíratni, pedig mindig azt mondogatta , majd ő fogja nyírni a kutyámat ingyen
2014. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!