Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányoktól, nőktől kérdem...

Lányoktól, nőktől kérdem hogy, rövid/hosszú szakállas borostás vagy teljesen sima arc a legvonzóbb?

Figyelt kérdés

Tudom tudom belső blablabla, nem ez a kérdés, külsőségeket nézve melyik arcszőrzet a legszexibb?

Férfiak is írhatnak a tapasztalatukról hogy milyen arcszőrzettel voltak a leginkább megnézve.

(Borosta kevesebb mint fél centi)

(Rövid szakáll fél centitől két centiig)

(Hosszú szakáll több mint 2 centi)



2018. júl. 6. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a "belső blablabla" azért jóval sarkalatosabb kérdés, mint az arcszőrzet. Ezzel nem egy OFF jellegű választ szeretnék adni - mivel a továbbiakban mindjárt megadom az "érdemi" választ is, viszont ezt szerettem volna leszögezni, mert már szemetbántóan nagy értékben kicsinyelted le a belső értékeket. Ez azért kicsit megütött...


Na szóval... Mivel a lányok / nők után lehetővé tetted, hogy férfiak is írjanak saját tapasztalatot, ezért elárulom, hogy nekem minden esetben vagy sima, vagy pedig a rövid szakáll szokott lenni. A hosszú szakállat mind saját magam - mind a nők nagy többsége komolytalannak érzi. Egy érett férfi ne hipszterkedjen már, könyörgöm...


És végezetül, hogy melyikkel voltam leginkább megnézve? Ezzel a kettővel. Ha vagy semmi nem volt, vagy "2 centi alatti".


Viszont ki kell ábrándítsalak, mert nem a szakállam miatt szoktak megnézni, hanem mert figyelek magamra annyira, hogy edzett / fitt legyek (korántsem a túlgyúrtról beszélek.)

2018. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Volt "csupaszarcú" pasim, de a férjem körszakállas (rövid).

Nem ez alapján választottam, ha csupasz arcú lett volna, akkor is hozzámegyek.

2018. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Én rosszul vagyok a hosszú szakállas pasiktól, nagyon visszataszítónak tartom, hogy valakinek tiszta szőr a feje. Kicsit olyan ősemberes-homokos keveréknek tűnnek. 36n
2018. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Tetszik a borosta is, de számomra a hosszú, dús, ápolt szakáll volt mindig is a legszexibb, mondjuk én alapból szőrmániás vagyok, mellkason, hason is imádom a bundát.


Az ilyen vagy hosszabb szakállakat imádom: [link]

Ettől ez még csak preferencia, volt olyan párom is, aki képtelen volt bármilyen arcszőrzetet növeszteni, nem ezen múlik.

2018. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

- exem körszakállas volt

- a páromnak kecskeszakálla van


De a teljesen simával sincsen problémám, a borostát meg szoknom kell, mert pár hétig bizony kidörzsöl (exnél ez probléma volt)

2018. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a borosta vagy a rövid szakáll a nyerő. A páromnak rövid körszakálla van, imádom.


De arctól is függ, sokan borosta nélkül kisfiúsak, mások meg arcszőrzettel ősemberesek :D

2018. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem VAGY síma arc, VAGY rövid (és nagyon ápolt) szakáll johet szóba, feltéve, hogy a "belső blablabla" megüti azt a mértéket, ami nekem feltétel!
2018. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Borosta a legszexibb! :)

De olyan arc is kell hozzá, amin jól áll. Ha az nincs meg, akkor mindegy, nem fog tetszeni. Ha már a külsőség a fontos neked.


23/N

2018. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De fent akadtatok ezen a belső dolgon...

Azért írtam oda mert tipikus hogy ha valaki kiír egy kérdést ami a külsőségekkel foglalkozik akkor mindig akad pár aki csak annyit bök oda hogy a belső a lényeg és a kérdésre meg cseszik válaszolni ezért írtam a belsőre vonatkozó részt mert most nem ez érdekel. Reméltem hogy levághatok pár felesleges kört és nem kell plusz válaszban magyarázkodni de hiába.

2018. júl. 6. 11:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ez most olyan kérdés, hogy szerintem életkor se mindegy, úgy értem én most kezdem közelíteni a 30-at, és mostanában jönnek be a különféle arcszőrzetek a pasikon.


Ott van pl. Robert Downey Jr. akinek az arcán olyan természetes a szakáll/borosta, hogy utoljára az jut róla eszembe, hogy van valamilyen arcszőrzete. De ha rákeresel, nagyon sokféle borostát, szakállt, bajuszt kipróbált, és mind jól áll neki, nem tudom hogy csinálja.

De Hugh Jackman is szerintem még farkasemberként sem nevettette ki magát!


Viszont ott van Orlando Bloom, akinek pl. szerintem nem áll jól csak 1-2 fazon.


Amúgy a szakáll-borosta kérdés is olyan, mint a frizura, abból a szempontból, hogy arcformához igazítva az igazi, és ha ápolt, nem igénytelen.


"(Hosszú szakáll több mint 2 centi)" ha erre a full beard-re gondolsz, nem tudom magyarul hogy van, az semmi esetre sem jön be, de Dumbledore professzornak biztosan jól állna .

2018. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!