Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mik az esélyei...

Állásinterjún mik az esélyei egy copfos és szakállas (mindkettő ápolt) közgazdász srácnak?

Figyelt kérdés

Friss diplomásként (közgazdász) mekkora esélyekkel indulok az állásinterjúkon, ha szakállam és copf hosszúságú hajam van? Pejoratívan hathat a munkakeresésre?


Elsődlegesen HR szakemberek válaszát várom, de minden hasznos megjegyzést örömmel fogadok.



2016. nov. 9. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szakáll most kifejezetten divat.

Ha nem olyan zz toppos szakállad van, akkor szerintem fel sem fog tűnni, annyi férfinak van most.

A copf sem gond, ha nem összevissza, kócos a hajad, hanem valóban ápolt.

2016. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem még nem ZZ top forma a szakállam és nem is lesz :)

A télapó szerepét meghagyom másra. A hajam igazából most van épp a "nevelés" fázisában. Amíg nem éri el a kellő hosszúságot oldalra van fésülve és persze alaposan megfésülve, valamint "belőve". A szakállam hossza az ádámcsutkámig ér és körül 5 centivel lesz hosszabb, annál nem fogom jobban elnőni. Köszönöm a válaszod :)

2016. nov. 9. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
A nagymellu cicababaknak sokkal jobb eselyei vannak mint neked, ezt tartsd szem elott.
2016. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a személyes benyomás kategóriája, szóval minden HR-es mást mondhat rá... ha jó az összkép, akkor alig befolyásolhat szvsz
2016. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy milyen pozíció. Ha nem vagy ügyfelek előtt, akkor senkit nem érdekel, ha igen, ott a HR egyéni mérlegelése fog számítani.
2016. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél rakat számra vannak man bun-os, tetkós, piercinges faszik, sztem ma már nem ez számít:) Ja és nem gyártósorról beszélek hanem SSC :D
2016. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező, az alábbi cikk talán ad(hat) némi támpontot:

[link]

2016. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

A beardcity cikket már olvastam, épp ez keltette fel az érdeklődést bennem :D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat ;)

2016. nov. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!