Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 6ix9ine-al készítettek egy...

6ix9ine-al készítettek egy interjut amiben elmondja, hogy honnan ered a neve. Valaki nagyjából le tudná nekem úgy nagyjából fordítani?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 6. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül 2x írtam, hogy "nagyjából". Elnézést:,D
2018. júl. 6. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudsz youtube on magyar feliratot is beallitani nem teljesen ertelmes de a lenyeget letudod szurni.
2018. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak angol felirat van hozzá.
2018. júl. 6. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz most neztem.. nem tudom mitol fugg hol van plusz magyar felirat is...
2018. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Azt mondja: Akármilyen oldalból nézed azt, hogy "69", mindig "69"-et fogsz látni. Ez azt jelenti, hogy az ugyan az a dolog, csak két különböző perspektívából, éld az életed nyitott szemmel és szívvel, és értsd meg azokat az embereket, akikkel beszélsz.
2018. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is igaz amit az előttem lévő írt, viszont egyszer azt mondta hogy a keresztneve 6 betűs (Daniel), a vezetékneve pedig 9 (Hernandez), ezért is lett 69.
2018. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az igazni neve Daniel Hernandez, a Daniel 6 betű, a Hernandez meg 9. Ennyi :D
2019. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!