Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem jön ki a fizetéséből...

Aki nem jön ki a fizetéséből és siránkozik hogy kevés a pénze, miért ragaszkodik mégis márkás dolgokhoz mindig?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm sír mindig h milyen tartozásai vannak- de magára sose sajnálja a pénzt. A gyerekeinek inkább a nagyszülők vásárolnak. Magának drága parfüm,cipő. Havonta fodrász,kozmetikus,körmös stb. Lehet én vagyok igénytelen,hogy inkább félreteszem a pénzt meg kiszámolom és csak 3 havonta vágatom a hajam?
2018. júl. 6. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mit foglalkozol te ezzel? Ő baja, nem kell reagálni az ilyenre.
2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Mert valamiért azt gondolja, hogy az neki "jár".
2018. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te meg mit foglalkozol vele h mit írok ki ennyi erővel?😂
2018. júl. 6. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Mindenki egyszer él, amugy én azt nem értem, minek akar az olyan gyereket magának, akit nem tud eltartani?

Kövezzetek meg de sztem egy átlagos 4-5 fös család,átlagos életszinvonal,hogy senki sem kér kölcsön,nem vesznek fel hitelt, és nem nékkuloznek, tehát egy átlagos fizetés 4-5 fös családnak kb másfél-2 millio ft kéne hogy legyen.

És igy senki sem fog nélkulozni, tudnak sporolni is.

Ha nincs meg annyi, felesleges családot alapitani, minek? Gyereknek meg önmagunknak okozunk csak problémát.

Bár az emberek olyanok ha nincs probléma csinálni kell,de nem értem tényleg hogy miért.

És,a Magyar ember birka, mindenkinek lehetne több fizetése, de senki sem lázad fel.

Oké bemegyek dolgozni 180 ezerért, igy gondolkodnak. És bemennek,pedig sokkal több jutna az embereknek, van pénze elég az országnak, hogy ne éljunk sz..ul de, nem lázadunk,ezáltal nem jol vannak eolsztva a javak, éss inkább mindenki menekul kulfoldre,megadja magát, nem harcolunk hanem elmenekulunk.

Pedig nem ez a megoldás, nem tuntetni kell azzal nem érunk semmit,hanem lázadni.

Pl. Senki sem megy be dolgozni egyetlen egy ember sem, 1 honapot mondjuk.

És akkor annyira tönkremgy minden, hogy inkább könyörögni fognak a politikusok hogy menjunk be , és felemelik a fizetést.

Ök is,esznek meg isznak és stb. Ök is más termelöi munkájábol élnek.

Ezt kéne csinálni, csak mindig lesz olyan aki bemegy dolgozni ,addig nem fog változni a helyzet.

2018. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha csak három havonta vágatod a hajad, akkor tényleg igénytelen vagy.
2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
4-es 2millo hol élsz te? Szerintem minimum 50-60 Milla kell havonta, az alatt éhezés van csak
2018. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!