Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy pár és az egyikük ragaszkodik a másikhoz, viszont a másik már nem boldog vele, és mégis beletörődik az amelyiknek így jó hogy együtt legyenek. Ez nem megalázó? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam az exemmel. Nem mertem szakitani, de aztan addig-addig amig (o ugy gondolja, hogy o rugott ki) szakitottunk :))

Igy 5 eve boldog vagyok, nelkule :))

2009. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az már úgy nem kapcsolat ; és aki beletörődik ebbe az vagy gyáva , vagy szereti kínozni magát.(ismertem ilyent is) Ha már nem jó egy kapcsolat, ott lépni kell.

2009. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tisztességtelen dolog valakivel szánalomból sajnálatból együtt maradni.Szeretőt tartani mellette pedig egyenesen undorító.Ha nem boldog egy kapcsolat le kell ülni egymással megbeszélni és külön kell válni bármennyire fájdalmas akkor is.Persze ez csak akkor működhet így ennyire tisztán ha 2 emberről van szó.Ha már gyerekek is vannak akkor bonyolultabb a dolog,jól meg kell gondolni mit tesz az ember,elsősorban rájuk kell tekintettel lenni és utána magunkra.Ha már évtizedes kapcsolatról beszélünk akkor esélyt kell adni rendbe hozni.Ennyi idő alatt bármilyen jó kapcsolat is elszürkülhet megkophat.De ha a felek intelligensek megoldják,főleg ha gyerekeik is vannak.
2009. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég önző dolog is.
2009. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akárhogy is, de vannak olyan kapcsolatok, házasságok, hogy a válás, vagy különköltözés anyagi problémákat szőne, vagy a gyermekelhelyezési gondok, amit senki sem akar. Így inkább maradnak a rossz kapcsolatban, házasságban és ilyenkor történik meg általában a félrelépés. Ez kényszer, de elég sok van ilyen és inkább tűrnek még évekig.:(
2009. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!