Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen huszonévesen első éves...

Milyen huszonévesen első éves egyetemistának lenni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem majd a második évemet a szakomon és 22 leszek, mikor diplomázom. Nagyon szeretem ezt a szakot, már gimis koromban is ez volt minden álmom, viszont mégis okozott egy kis fejtörést a pályaválasztás, mert közben más is felkeltette az érdeklődésemet. Végül ezt választottam, mert már tényleg régóta ezt szerettem volna tanulni, viszont szívesen elvégezném azt a másik szakot is. Nincsen semmi akadálya, viszont mégis felmerült bennem, hogy esetleg furcsa lesz vagy nem is tudom... Persze, még akkor is fiatal leszek, nem lógnék ki nagyon a többiek közül és biztosan nem leszek egyedül, mert csomóan vannak, akik később kezdik az egyetemet vagy több diplomát csinálnak stb., de kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan élte meg és volt-e valami előnye/hátránya.
2018. júl. 7. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok abban a helyzetben hogy 22 évesen kezdem el az egyetemet, nem aggódok miatta, egyrészt biztos vagyok benne hogy lesznek nálam idősebbek is másrészt -3-4 év nem akkora nagy korkülönbség hogy ne lehessen lógni velük, az én baráti társaságom akikkel eljárok ide oda ők meg 25-26 évesek, szóval nem para, 30 évesen azért már jobban aggódnék a korkülönbség miatt.
2018. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én egyetememen ahová járok pont egy 26-27 év körüli fiú van szinte minden társaság középpontjában, igaz nem tűnik annyinak, de nem lóg ki egyáltalán.
2018. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemre bármikor mehetsz, amikor tudod, hogy mit szeretnél tanulni. Én ősszel kezdem el, 23 leszek, mire végzek.


L/20

2018. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!