Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki kérdezősködik de én...

Ha valaki kérdezősködik de én nem válaszolok semmire, ill. csak nézem a vergődését, az mit gondol Szerintetek?

Figyelt kérdés
Persze olyan dologgal kapcsolatba amit már elmondtam, és /vagy köze sincs hozzá.
2018. júl. 9. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint arra vagyok kíváncsi hogy bunkónak, gyávának gondolhat e?
2018. júl. 9. 19:54
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Inkább pénisznek. Miért nem küldöd el simán a francba? Sokkal egyenesebb dolog.
2018. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne csináld, nagyon bosszantó, ha csak úgy nem reagál valaki. Én is szoktam kérdezni, nem tudok mindent, vagy elfelejtem, fáradt vagyok, esetleg tudom is, hogy beszéltünk róla, csak nem találom, nyugodtan emlékeztesd, hogy erről már volt szó... Nagyon utálom, ha valaki csak úgy megnémul, és nem mondja, hogy miért.
2018. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magán jellegű dolgokra gondoltam. Amikor olyan dologba szólnak bele, kérdeznek bele, ami az én dolgom. És ha egy csaladtagrol van szo, nem tudom tartósan elkerülni.
2018. júl. 9. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is legalább annyit mondj neki, hogy semmi köze hozzá, vagy te akarod megoldani, nem tud segíteni... Hidd el, jobb így, neked is jobb, ha kiadod magadból ilyen formában.
2018. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Világosan közöld vele ilyenkor, hogy ne fárassza magát, mert nem fogsz olyasmiről beszélni vele, amihez nincs köze. Előbb- utóbb felfogja és akkor már nem kell azzal foglalkoznod, hogy mit gondol.
2018. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, így sem kellene ezzel törődnöd. Csak észreveszi magát egyszer.
2018. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!