Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki azt hiszi, hogy...

Mindenki azt hiszi, hogy öngyilkos akartam lenni, pedig baleset volt. Már unom, hogy állandóan analizálnak, meg kérdeznek és ha válaszolok, akkor nem hisznek nekem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, mindenkim Magyarországon van. Most itthon vagyok, s az összes barátom, rokonom és ismerősöm nekem esett, hogy mit tettem?

Semmit, elvágtam a csuklóm a lovardában. Valaki rosszul, rossz helyre rakott egy kést (élével kifelé rakta le a pad ülő része alatti zúgba, ahová a késeket szoktuk beszúrni) én pedig pont bele lendítettem a kezem amikor leültem.


Elég csúnyán véreztem, bevittek kórházba, elláttak, és ennyi.


Ez két hete volt, én három napja vagyok itthon, és már unom a cinikus, "mindent jobban tudok" fejeket.


Lehet jobb lenne ha kitalálnék valami cifra depresszív történetet, azt jobban elhinnék?

25/N


2015. ápr. 10. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. egy határozott hagyj békénnel szerintem letudod rendezni ezeket a helyzeteket, felesleges a kamu sztori. Mit érnél el vele? Ugyanúgy nem hagynának békén, sőt, a jövőben minden egyes apró hülyeségbe belelátnának mindent, mert a nagy ellenállás után végül beismerted, hogy igazuk van (valójában nincs).


Légy határozott, ne engedd magad csesztetni és nem lesz gond.

2015. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1????????

Persze, egy "Hagyj békén" pont arra utalna, hogy nincs semmi problémája valkinek.


Azt mondod:

Hát ezt a lovardában szereztem.

Ha pedig ezután is érdeklődik valaki akkor szépen elmeséled a történetet.

Ha pedig kételkedik akkor megmondod, hogy ha ilyen hülye jöjjön el, és megmutatod.

2015. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem viselkedsz úgy , hogy arra következteshenek, hogy öngyilkos akartál lenni?

én normális esetben nem feltételezném ezt egyik barátomról/rokonomról se

2015. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!