Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van, aki élvezi, hogy...

Más is van, aki élvezi, hogy hájasabbra hízik?

Figyelt kérdés

Élvezem, hogy elkezdtem kicsit többet enni és hízom tőle. Elkezdett pocakom is lenni, és egy ideig szeretnék még hízni, hogy hájasabb legyen.


Más is van így vagy legalább gondolt ilyenre?


21/F



2018. júl. 11. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
beteg vagy
2018. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyfajta testképzavar.Pszichológussal meg tudod állítani, mielőtt baj lenne.
2018. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Whitewolf19 ***** válasza:
12%
Undorító. Te nem vagy férfi.
2018. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek enni, de miután felmennek a kilók, sokkal rosszabb a közérzeten, lassabbnak érzem magam, és gyengébbnek, úgyhogy akkor jobban ráállok az edzésre, hogy hamar le is adjam.
2018. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos tudok hízni.


Az evés részét szeretem, élvezem egy ideig. Hogy nassolhatok, érezhetem az étel ízét, főleg a jó magyar, zsíros ételeket. Viszont a kövérséget utálom. Mikor érzem, hogy feszül a hasam olyan hájas vagyok, lassabban mozgok, fáradékony, lehangolt, unott vagyok. Semmi energiám. Tervezem, hogy olyan 10 kilótól megszabadulok, minden évben leadok (majd felszedem télre) és sokkal jobb a közérzetem.

2018. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Én ennek a fétisnek csak azt a részét élem, hogy csajokat szeretnék kövérebbre hízlalni. Persze, ha beleegyeznek. Ilyen lány írhatna.

26/F

2018. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
End is iyen vagyok illetve as is tetszik ha mas hizik
2018. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Felizgat a saját hízásom, főleg, ha a pocakom nő.


De visszafogom magam, nem akarok ettől még elhízni. Sok minden más része is van az életnek, mint ezek a dolgok.


Néhány rövid időszakon kívül, amikor "felzabáltam" magamra 2-3 kilót, nem csináltam és nem is fogom csinálni.

2018. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó két válaszolóval totál egyetértek, én is ilyen vagyok, ffi. Ezek jó dolgok, de az életben nem ez a legfontosabb. Ilyesmi iránt éerdeklődő nő rámírhat nyugodtan.
2018. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!