Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki tenyleg...

Van itt olyan, aki tenyleg elvezi megalazni az embereket?

Figyelt kérdés
Tehat aki tenyleg oromet leli benne. :D Miert? Kort es nemet is legyszi
2018. júl. 7. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem szokásom, de mi van akkor, ha pont fordítva: egy nőtől szeretném ezt elérni? (mazochizmus)
2018. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Igen, van itt olyan, aki tényleg élvezi megalázni az embereket. :D


Üdv.: Sebestyén Balázs

2018. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Komoly lelki defektje van annak az embernek, aki ebben leli örömét.
2018. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
akkor keress egy not
2018. júl. 7. 22:24
 5/22 A kérdező kommentje:
igen, de en olvastam itt mar olyat, hogy tenyleg ebben lelte oromet az illeto. :D
2018. júl. 7. 22:25
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Most őszinte leszek(ritka egy pillanat): Hát... azt mondják ezt szégyellni való. De én nem szégyellem. Én mindig úgy éreztem nincsenek jó emberek, senki sem jó a másik emberhez. A barátok idővel ugyanúgy hagynak cserben mint a rokonok. És meg is történt, újra és újra arról szólt az életem, hogy megtanultam hogy csak önzés, alpáriság és pöffeszkedés van. És volt aki tényleg belém gázolt, és mintha kiszedett volna belőlem egy darabot. Ez a darab akadályozná meg ha még lenne, hogy ne legyek kemény másokkal. Bántott a lelkiismeret de most már büszke vagyok arra, hogy ha tudok élek vele és nap mint nap megszégyenítek másokat.
2018. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Alapvetően a lealázó viselkedés nem örömfaktor, hanem jogosultságérzet illetve "kénytelenvagyok" érzet azok részéről, akik ezt teszik.

A kiváltó oka pedig mindig valami saját belső diszharmónia, vagy biológiai konfliktusos konstelláció kiváltotta energiahiány. Az alázó ember ezzel érzi, hogy energiát szerezhet másoktól, tehát nem örömét leli, hanem inkább olyan, tudom, hülye hasonlat, mint amikor az ember azt mondja, hogy "sajnálom levágni az állatot, de ha nem teszem, én halok éhen, ezt pedig nem szeretném."


Érdemes kikeresni a youtubeon a biologika, újmedicina keresőszavakkal Barnai Roberto egyik videóját, ahol a lenéző, lekezelő viselkedés valódi okait kifejti.


Az utálatosság és arrogancia, sosem cél, csak melléktermék. Alkalmazója nem ismer, nem tud más utat.


Én 46F, aki valahogy ösztönösen, már gyerekkoromtól felfedeztem, hogy mennyire tévút és pl nekem ösztönösen sem jön elő az igény erre, hogy így viselkedjek.

2018. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mennyire szereted megalázni az embereket?
2018. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
en? semennyire, nem is tudom oket. furdal a lelkiismeret, ha ugy eezem, h megbanthattam masokat, ami rossz, mert akadalyoz neha a sajat akarat kinyilvanitasaban is.
2018. júl. 7. 22:36
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Válasz a Privátra: Mint mondtam bántott a lelkiismeret, de rájöttem, hogy nincs miért. Megérdemlik, és ha azért mert a saját kezemmel alázom meg őket elkárhozok elviselem majd a poklot. Senki ne kapjon tőlem kevesebb kegyetlenséget mint amennyit én kaptam másoktól.
2018. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!