Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fb-n miért nem hirdet senki...

Fb-n miért nem hirdet senki nyilvánosan? Miért írják hogy érdeklődni privátban?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb lenne rögtön odaírni hogy mi az... de akkor miért nem teszik?

2018. júl. 11. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Ezen én is ki tudok akadni. Mikor megkérdezed az árát akkor "Szia, írtam privátban" mikor még 2-en megkérdezik akkor nekik is ugyan ez. Nem lenne könnyebb 1-szer kiírni?

Gondolom mindenkit megpróbál egyszer lehúzni, aztán úgy alakítja a dolgokat.

2018. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert sunyik.

Vagy vmi difi van az áruval, vagy a beérkező üzenetek alapján emelgetik az árakat, arra hivakozva, hogy háááát, volt vki, aki előtted írt ennyiért... na ha 500-at/1000-et rádobsz, neked adom oda. Teljesen nyilvános hirdetéssel ilyet nem lehet csinálni, mert rájönnek 1 perc alatt, hogy nem volt az illetőne gyerekszobája, és 500 Ft-ért a saját anyját megölné, de azt meg ugye nem vallaná be.

2018. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de állásajánlatoknal sincs rendes ahol keresnének munkaerőt akár diákmunkat és tisztességesen odaírnák az egészet..
2018. júl. 11. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Na az a másik. Abból én is csak ilyet látok.

Csak arra tudok gondolni hogy a munkavállaló belét ki akarnák hajtani, semmi pénzért. De jól tudják hogy van a "ha megfogtad meg is kell venned" effektus amivel a kevésbé határozott embereket rá lehet venni hogyha már rá írt az emberre és az idejét húzta akkor el is vállalja az adott munkát. Jártam már így. Hogyha privátban írsz akkor elkezdhetik lökni a nagy dumát amiből a fele se igaz. Hogy nincs is az olyan messze, más se adna többet, meg a többi. Persze nem nyíltan mondják, de kb olyan mint amikor autót akartam venni és a sok hülye azért nem volt hajlandó képet küldeni a necces, könnyen rozsdásodó helyekről mert azt hitték hogyha lerángatnak 30-50 km-ert akkor ha már elmentem rozsdásan is megveszem a tragacsukat. És van rengeteg ember akinél beválik.

Aki tisztességes az hidd el ki meri írni az ajánlatokat. Ha ténylegesen jó ajánlat akkor meg azzal kezdik hogy a konkrétumokat mondják. És itt az órabért és a munkaidőt értem, nem a "készítsd a falu legjobb szendvicsét" vagy a "légy egy fiatalos csapat része" maszlagokat.

2018. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állásajánlatoknál lassan már az sem nyilvános, ami professzionális álláskeresőkre kerül ki. "írja meg bérigényét", elvárásokról 150 oldal, "amit kínálunk" az nesze semmi, fogd meg, meghatározhatatlan jól bullshit "fiatalos csapat, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet". Versenyképes fizunak írtak olyan 8órás nyelvtudást igénylő irodai munkát, ahova, mint kiderült, 120e nettót író embert elutasítottak, mert nettó 100at akartak volna adni max. Az mióta versenyképes? Ez csak egy bullshit formula kb., semmi pozitvumot nem tudnak felsorolni. És sajnos ma már pozitívumnak tüntetik fel a bejelentést is, pedig annak alapnak kellene lennie...
2018. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos eladó dolgoknál ez egy valós beszélgetés:

-Szia mennyibe kerül az xy dolog amit xy helyen árulsz?

-4000 ft

-köszönöm

-Postázzak vagy pesti vagy? Mikor tudád átvenni személyesen?

-Köszönöm egyenlőre csak érdeklődtem...

-Drágállod? Olcsobban nem kapsz sehol, nem is tudom miért nézegetsz ilyet ha nem akarod kifizetni azt amennyit ér.

-Mint mondtam csak nézelődök.

-Ha nem kell akkor ne szórakozz más idejéve na hello.

Reméli, hogy az erőszakos viselkedésevel, vevőt talál az eladó dolgaira.

A másik meg az internetes "Munka" amikor meg valaki odakommentel, hogy ez nem az a csoport ahova ez való, arról nem is beszélve, hogy még szabályzat ellenes is még ő az akinek nincs élete és az övével foglalkozik, pedig csak idegesit negem is, hogy az elvileg pl. eladó ruhákkal vagy ingatlanokkal foglalkozó csoport 50 posztjából 40et ez tesz ki, és nem talaláod meg azt a hirdetést amiért ténylegesen tag vagy.

2018. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!