Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csodálkozik a volt...

Miért csodálkozik a volt főnököm, hogy senki nem megy hozzá dolgozni?

Figyelt kérdés
Még tanulok, és nyaranta mindig valami új munkát keresek, hogy legyen költőpénzem. Tavaly egy boltban sikerült csak munkát találnom, és nem kerestem vele jól, de azért elvoltam. Most ismét hívott a főnököm dolgozni, de mondtam, hogy nem akarok visszamenni. Persze, hogy nem talál magának munkaerőt, ha 500 Ft-ot fizet óránként, és állandóan ott áll melletted, hogy nézze mit csinálsz... Ha van más, senki se megy oda ennyi pénzért.
2018. jún. 26. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert buta, azért csodálkozik. Mondd neki, hogy 1000-ért elmennél. Van egy csomó lehetőség diákoknak: Tesco, McDonald's, stb.
2018. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem már nem diákként alkalmaztak ennyiért. Egy nagyon jól menő vállalkozásban, üzletben. Rá voltam szorulva, de aztán találtam mást. És ott is csodálkoztak, hogy szívbaj nélkül eljövök.

Teljesen elmebeteg némelyik vállalkozó...

És most is cserélődnek az emberek. Miközben a tulaj 40milliós autóval járkál.

2018. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!