Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pincérfétisem van! Veletek is...

Pincérfétisem van! Veletek is fordult már elő olyan hogy egy pincér nagyon bejött?

Figyelt kérdés
Velem mindig előfordul mikor Balatonon nyaralok, hogy szinte csak a pincér miatt megyek abba az étterembe...na jó meg a kaja miatt is.

2018. júl. 11. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez fétis lenne, ha minden pasasra rágerjednél, akinek pincérszerkója van. Nagyon bejön egy pincér, na bumm.

Nekem nem pincérrel, de más szolgáltatónál volt olyan, hogy azért mentem szívesebben az adott helyre, mert helyes volt a pénztáros és kedvesen mosolygott. Ez teljesen megszokott dolog.

2018. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem se fétis, mert akkor minden másik pincérre is rá lennél kattanva.
2018. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azért gondoltam hogy fétis mert már többször is előfordult, persze nem az összesre.
2018. júl. 11. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ez Balatonbogláron volt kb 27 lehet és nagyon az esetem pedig ilyen ritkán van
2018. júl. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!