Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon bezárkóztam otthon...

Nagyon bezárkóztam otthon ülős lettem hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Nem szeretek emberek közt lenni, alig érnek ingerek, otthon szeretek lenni a 4 fal közt, de ugyanakkor meg tudom hogy ez nem jó, nem visz előre az életbe. Hogyan vegyem rá magam hogy kimozduljak? Antiszociklus vagyok szorongok, félek az emberektől
2018. júl. 11. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem bírod az embereket akkor nyilván ők sem téged.

Úgyhogy maradj otthon nyugodtan.

2018. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amilyen most a társadalmunk, én abszolút nem csodálkozom, hogy mnanapság egyre többen választják ezt az életformát.

Néha fogom én is a fejem, hogy hová keveredtem, és honnan szalajtottak ilyen lökött embereket, akik az utcán szinte nem is emberként viselkednek.

Szóval nem veled van baj. Ha mégis kimozdulsz akkor meg nagyon válogasd meg hogy hová, és kivel mész, mert egy jó társaság feltölt, a szokásos meg lehúz.

2018. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első nagyon vicces volt.Figyu,én se csípem az embereket,bár én már kipörögtem magam,nem hiányzik senki,meg semmi.Fordítsd meg a gondolkodásmódodat.Nem kötelező emberekkel lenni állandóan.Van egy réteg,aki folyamatosan csacsog,meg beszélget sületlenségekről,meg beül kávézókba,éttermekbe,stb,hogy ne legyen egyedül.Hülyeségnek tartom,kit érdekel ki mit karattyol.Nagy ritkán azt mondom oké,de mindig... Neten is tudsz kommunikálni,ha el tudod otthon foglalni magad,oké.Ha annyira ki akarsz mozdulni,menj el először erdőkbe,természetbe.Félni nem kell az emberektől,mert egyik se különb a másiknál,ezt soha ne felejtsd el.
2018. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, de engem csak akkor frusztrál az emberek jelenléte, ha egyedül vagyok. A családommal nagyon szívesen kimozdulok, kirándulgatok, de egyedül biztosan nem mennék sehová a szociális fóbiám miatt. Ha nem vagy rákényszerülve, hogy elhagyd a házat és kellemesebben érzed magad a megszokott kis kuckódban, akkor maradj ott. Egyébként változtatni nem tudom hogy lehet rajta, számtalanszor kértem már tanácsot, jártam már különféle szakembereknél és semmi. Egyszerűen nem tudok lenyugodni társaságban, az meg egyenesen képtelenség számomra, hogy még beszélgetést is produkáljak. 17/L
2018. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj nagy plázákba, ott biztonságban érezheted magad és kirakatot is bambulhatsz.
2018. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok már 35 éve, és tök jó, élvezem. :-)

Nem ezen múlik, hogy előrébb jutsz-e az életben.

2018. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha nincs semmi dolgom és nem kell sehová mennem, mindig azt választom, hogy otthon maradok és olvasok, tévét nézek, főzök, beszélgetek anyuval és a párommal. Nagyon ritkán (kb havonta, 2 havonta) mozdulok ki úgy, hogy az igazán motivál és feltölt, a barátnőimmel jól érzem magam. Bár az elmúlt években sokan leléptek, csak úgy szó nélkül, nem keresik a társaságomat, pedig nem tettem semmi rosszat, szóval azokat a barátnőket, akik mellettem maradtak, megbecsülöm. Ezen az oldalon megismerkedtem két lánnyal, akikkel egy egyetemre (egyikükkel egy szakra is) fogok járni ősztől, ha minden jól megy, velük mindig jó beszélgetni, annak ellenére, hogy ritkán találkozunk. Én ezt már elfogadtam és így érzem jól magam. Csak akkor mozdulok ki, ha kell, vagy ha szeretnék másokkal lenni. Minden más esetben otthon maradok. Azért szerettem a gimit, mert rendszert hozott az életembe, volt egy napi rutinom, de ez nyáron mindig megszűnik. Várom már nagyon, hogy ősz legyen. :)


Egyébként meg otthon is el lehet hasznosan tölteni az időt, mindenkinek más és más jön be. Használd a fantáziád és a kreativitásod, az unalom szörnyű.

2018. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!